reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Jak patrzyłam na innych stronkach internetowych to Twój wynik wskazuję że to dopiero 3 tydzień więc to bardzo młodziutka ciąża. Ale obok swoich wyników powinaś mieć podane parametry ile przypada na poszczególny tydzień. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze&&&&&&&&&:tak::tak::tak:
 
Dzień dobry witam wszystkie dziewczyny na forum jestem tu po raz 1 mam pytanie 21czerwca miałam @ kiedy mogę zrobić test bo już robię je od 7 lipca bo taka jestem niecierpliwa i zawsze wychodzi negatywne tylko raz wyszło pozytywne a za 3 dni powtórzyłam i znowu negatywny miałam ten test pre-test bardzo źle o nim piszą a w aptece tylko jego podają kiedy mam zrobić ten test bo ja już głupieje z tej niewiedzy mąż się denerwuje że cały czas czytam i siedzę na tym internecie mówi co będzie to będzie ale wszystkie dni płodne od 27 lipca do 5 lipca uprawialiśmy sex więc powinno coś być sam on nie rozumie dlaczego nie wychodzi mi nic na teście proszę o pomoc i porady jeszcze do tego doszły nerwy dostałam wypowiedzenie w pracy do końca lipca co robić plis pomóżcie :-(
 
Dzień dobry witam wszystkie dziewczyny na forum jestem tu po raz 1 mam pytanie 21czerwca miałam @ kiedy mogę zrobić test bo już robię je od 7 lipca bo taka jestem niecierpliwa i zawsze wychodzi negatywne tylko raz wyszło pozytywne a za 3 dni powtórzyłam i znowu negatywny miałam ten test pre-test bardzo źle o nim piszą a w aptece tylko jego podają kiedy mam zrobić ten test bo ja już głupieje z tej niewiedzy mąż się denerwuje że cały czas czytam i siedzę na tym internecie mówi co będzie to będzie ale wszystkie dni płodne od 27 lipca do 5 lipca uprawialiśmy sex więc powinno coś być sam on nie rozumie dlaczego nie wychodzi mi nic na teście proszę o pomoc i porady jeszcze do tego doszły nerwy dostałam wypowiedzenie w pracy do końca lipca co robić plis pomóżcie :-(
Witaj to zależy jak długie masz cykle. Jeśli masz normalne 28dniowe to najlepiej zrobić test 19lipca z pierwszego poranego moczu jeśli natomiast masz dłuższe cyklu to tego dnia kiedy powina wypaść ci@.;-);-) Ale czasami jest tak że testy pokazują prawidłowy wynik dopiero pare dni po dacie spodziewanej @. A jeśli chodzi o pre test to nie polecam mi też pokazał dodatni wynik a w ciąży nie byłam:tak::tak::tak:
 
serdecznie dziękuje za odpowiedz andzia25 ja mam 28 dniowe lub 29 zawsze tak mnie korciło że zrobiłam dzisiaj test też wyszedł negatywny teraz już poczekam do 19 jak radzisz jak sądzisz twoim zdaniem tyle dni współżycia i nic by nie było jeszcze tylko 3-4 dni ale to wieczność
Ciężko powiedzieć jak to jest z naszymi organizmami czasami płatają nam takie figle że pomimo tego że jest wszystko w porządku nie udaję nam się zafasolkować;-);-) ale mam nadzieję że tobie się udało i nie będziesz musiała dłużej czekać na swoją fasoleczke:tak::tak::tak: A z tym testem to się nie śpiesz bo jak ci pisałam u niektórych dziewczyn wychodzą dopiero pare dni po terminie @. Jeśli chcesz mieć większą pewność to zrób sobie bete HCG to badanie wykonane w dniu @ da Ci 100% pewność:-):-)
 
witam dziewczyny.może wy mi pomożecie.staramy sie o dziecko a ponieważ od kilku dni bardzo żle sie czuje zrobiłam 3 testy ciążowe tyle że przed okresem :-(.dwa z nich maja bladą druga kreskę(dodaje zdjęcie)jeden jest negatywny.czy 2 testy zrobione dzień po dniu rano mogą się mylić?okres powinnam dostać ok.20-23.dopiero za 2 tygodnie mogę pójść do lekarza. DSCF1870.jpg
 
testy rob z roznych firm bo niektore daja wyniki pozytywnie a sa fałszywe, ale jak dla mnie dwie kreseczki wiec dzidzius w drodze, za pare dni powtorz a sie przekonasz :-)
 
reklama
uzbrój sie w cierpliwosc i zrób test po jednym dniu spodziewanej miesiaczki, testy robione przez @ nie sa zbyt wiarygodne. Cos tam faktycznie widac chyba kroi sie dzidzius ale pewnosc da ci tylko nie doszła @
 
Do góry