reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

dziekuje dziewczyny za odpowiedz:) mam nadzieje że testy się nie mylą.nie pozostaje mi nic innego jak czekać na okres...a raczej jego brak.
 
reklama
ja zrobiłam 3 dni przed @i też mi tak wyszło dziś powinnam dostać @ i cisza na razie więc zrobiłam dziś ale popołudniu i nic nie wyszło i co sądzić
 
ja zrobiłam 3 dni przed @i też mi tak wyszło dziś powinnam dostać @ i cisza na razie więc zrobiłam dziś ale popołudniu i nic nie wyszło i co sądzić
Hormon hcg ktory wykrywa test ciazowy nawieksze stezenie ma z moczu porannego i dlatego powinnas go zrobic rano. Po poludniu mocz jest bardziej rozcienczony i mógł go niewykryć. Megimegi proponuje powtorzyc test rano o ile @ do ciebie nie doczłapie:sorry2:Trzymam kciuki
 
Serdecznie dziękuję za korespondencje andzia25 jak będzie wynik to dam ci znać mój synek Karol przesyła ci buźki : :elvis::biggrin2::baffled::-p:tak:;-):-D:-):happy::nerd::rofl2::-D
Czekam z niecierpliwością Kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte. Równiem przesyłam buziaczki dla synka:blink::happy2::rofl2::-):tak::-D;-):happy:

witam dziewczyny.może wy mi pomożecie.staramy sie o dziecko a ponieważ od kilku dni bardzo żle sie czuje zrobiłam 3 testy ciążowe tyle że przed okresem :-(.dwa z nich maja bladą druga kreskę(dodaje zdjęcie)jeden jest negatywny.czy 2 testy zrobione dzień po dniu rano mogą się mylić?okres powinnam dostać ok.20-23.dopiero za 2 tygodnie mogę pójść do lekarza.Zobacz załącznik 265927
To poczekaj tak do 23 i zrób rano test wtedy powino Ci już wyraźniej wyjść a najlepiej to wybierz się na bete HCG to da Ci 100%pewność. Ale można już przypuszczać że dołączyłaś do grona zafasolkowanych:-):-):-)
 
Czekam z niecierpliwością Kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte. Równiem przesyłam buziaczki dla synka:blink::happy2::rofl2::-):tak::-D;-):happy:


To poczekaj tak do 23 i zrób rano test wtedy powino Ci już wyraźniej wyjść a najlepiej to wybierz się na bete HCG to da Ci 100%pewność. Ale można już przypuszczać że dołączyłaś do grona zafasolkowanych:-):-):-)

zrobię jeszcze test ale na bete moge iść dopiero za 2 tygodnie jak wróce do polski.dam znać:)
 
na pewno podzielę się z wami dziewczynki informacją jak tylko będę coś wiedziała nawet korci mnie by zrobić hcg ale się zastanawiam tak jak kaskax25 napisała jutro z rana zrobię test na mocz zobaczymy co wyjdzie mam ten test z dzidziusiem w ręczniku co taką ma ładną opinie zobaczymy co wyjdzie a dla andzia25 synuś dziękuje za buziaki on uwielbia wysyłać nawet niewie komu jak się dorwie do gg to wszystkim jak leci a później odpisują mi ludzie co to znaczyło;-)
 
na pewno podzielę się z wami dziewczynki informacją jak tylko będę coś wiedziała nawet korci mnie by zrobić hcg ale się zastanawiam tak jak kaskax25 napisała jutro z rana zrobię test na mocz zobaczymy co wyjdzie mam ten test z dzidziusiem w ręczniku co taką ma ładną opinie zobaczymy co wyjdzie a dla andzia25 synuś dziękuje za buziaki on uwielbia wysyłać nawet niewie komu jak się dorwie do gg to wszystkim jak leci a później odpisują mi ludzie co to znaczyło;-)
o i wlasnie ten test szybciutko wykrył moje 3 ciaze polecam!!Czekamy na dobre wiesci
 
na pewno podzielę się z wami dziewczynki informacją jak tylko będę coś wiedziała nawet korci mnie by zrobić hcg ale się zastanawiam tak jak kaskax25 napisała jutro z rana zrobię test na mocz zobaczymy co wyjdzie mam ten test z dzidziusiem w ręczniku co taką ma ładną opinie zobaczymy co wyjdzie a dla andzia25 synuś dziękuje za buziaki on uwielbia wysyłać nawet niewie komu jak się dorwie do gg to wszystkim jak leci a później odpisują mi ludzie co to znaczyło;-)
Też słyszałam że te testy są dobre bo rozumiem że chodzi Ci o bobo test?
 
reklama
mam pytanie co do testu ! jestem tutaj nowa i nie za bardzo jeszcze wiem gdzie mam sie zglosic z tym pytaniem. mianowicie chodzi o to ze powinnam dostac okres 5 lipca a dzisiaj jest juz 19 ! okresu brak. w zamian za to mam bole piersi jestem senna i miewam lekkie mdlosci i bole podbrzusza (tak jakbym miala dostac okres) ale okresu nie wiedac ! jedyne co to dzisiaj pojawilo sie plamienie,jednak nie przypomina ono miesiaczki. robilam test 4/5 dni po oczekiwanym okresie i wyszedl negatywny ! czy warto robic drugi ? moge byc w ciazy ? czy moze odrazu zglosic sie do lekarza !? Bardzo prosze o odpowiedz !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry