reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Dzień dobry dziewczyny :* !

33 dc, zrobiłam test i standardowo wyszła jedna krecha - czyżby testy na mnie nie działały? Najlepsze jest to, że nie przejmuje się tym, z każdym dniem jestem bardziej pewna że jest moja fasoleczka! :) A mój mąż dzisiaj rano zły "te wszystkie testy są zepsute" :D poczekamy do 14 i się rozwiąże..

Miłego dnia :*
 
reklama
Ale Wam zazdroszczę, że dziś więcej będziecie wiedziały:)

Karwiczki mieliście z mężem " Złoty strzał":)To cud :) Niesamowite, ze się udało za pierwszym razem, naprawdę;)

My kochaliśmy się 3 razy , ale wtedy kiedy był śluz, a trwał on 3 dni udało się dopiero ostatniego dnia;/
Ja czuje się dobrze. Ale temperatura rano 36.8. Wczoraj miałam 37, ale to chorobą jest spowodowane, przeziębieniem.
Brzusio dziś nie boli, tylko ukłują jajniczki czasami. Ja niestety nie czuje nic. Jakaś spokojna jestem dziwnie. Kusi mnie żeby iść bete z krwi zrobić, ale poczekam do piątku :)
Trzymająca kciuki i kibicująca Ania
 
Wiecie co kobietki trochę się teraz zmartwiłam:( Poczytałam trochę o skutkach odstawienia tabletek anty. Brałam je 8 lat i odstawiłam 27 sierpnia.

I właśnie czytam , ze te objawy , które ja myślałam że może są objawami ciąży okazało się , ze mają je dziewczyny właśnie po odstawieniu tabsów. Śluz, bolące sutki, kłucia w jajnikach ...ehh...teraz człowiek mądry, ale więcej do nich nie wrócę...:(
 
Aniu przeczucie niestety Cię zawiodło.. Byłam u lekarza i fasoleczki nie ma, pierwszy raz tak mnie zawiodło przeczucie :(
Lekarz powiedział, że te plamienie mam przyjąć @ tak więc dzisiaj mam 7dc :) jeszcze kilka dni i znowu rozpoczniemy staranka :D nie udało się w tym cyklu to uda się w następnym :) ciesze się, że nie jestem załamana i przyjęłam to ze spokojem - trzeba przyjąć to co się ma. To był nasz pierwszy cykl starań tak więc jeszcze troszkę a na pewno się uda :))
Co do anty, ja odstawiłam pół roku temu i fakt co miesiąc myślałam że jestem w ciąży i robiłam testy a tak na prawdę to były skutki uboczne odstawienia tabletek. Ale nie martw się, może będziesz tym przypadkiem bo zdarza się czasami że zachodzi się w ciąże od razu po tabsach - życze Ci tego :*

Karwiczki Słońce, jak tam po lekarzu?
 
Natkusia kurcze przykro mi, ale zapomniałam że to Wasz pierwszy cykl starań więc wszystko przed wami :) I mega się cieszę, że przyjęłaś to tak dojrzale, że jak nie teraz to w następnym cyklu. Jestem teraz mądra, ale sama nie wiem jak to będzie. Tak bardzo by się chciało. Ale dobrze, że już nie musisz czekać na okres tylko to już 7 dc więc jeszcze troszkę i będą owocne przytulanka:)

U mnie ni widu ni słychu i czekam i czekam. Mam nadzieje, że @ nie przyjdzie, ale z drugiej strony też nie czuje ciąży .
Nie ma co się zastanawiać pozostaje mi czekać a wam działać:)

Ile lat brałaś tabletki i jak się czułaś po ich odstawieniu?
 
hej moje kochane!!!

na poczatek musze Wam powiedziec,ze nadal nic nie Wiem !!! przyszlam do lekarza na 16 jak zaplanowane bylo,a tu kartka na drzwiach,ze z powodu naglego przypadku mogl dzis przyjmowac tylko do 15...:wściekła/y: jutro musze z rana koniecznie zadzwonic zanim pojde do pracy i umowic sie na czwartek,mam nadzieje,ze bedzie mozliwe juz tak szybko sie umowic,ehh....:-(


natkusia bardzo mi przykro,ze jednak sie nie udalo :(( a juz myslalam,ze u Ciebie tez juz cos sie zasialo.Ale jesli jestes w 7 dc,to juz duzo czasu nie zostalo do nastepnych prob :) my sie staralismy 11 dc i na 99,9% sie udalo,Wam tezu sie uda!!!
Wiem jakie to rozczarowanie,ale trzeba pozytywnie myslec :)


Ania byc moze juz sie udalo,czemu nie?ja wlasnie tez juz pare razy czytalam o takich przypadkach,ze kobiety zaraz po odstawieniu zachodzily :) ja tabletek w swoim zyciu bralam moze razem przez rok czasu,ostatnim razem bralam w 2005,i do tej pory,czyli przez 6 lat nigdy sie nie zabezpieczalismy,stosowalismy stosunek przerywany a czasami nie i widzisz,tez mialam problemy z zajsciem.A organizm byl czysty od hormonow.teraz pozostaje mi czekac na nastepna wizyte,juz bym jutro poszla,ale pracuje do 17,a jutro sroda to lekarz krotko przyjmuje.Licze na ten czwartek,bo w koncu zwarjuje!!!!juz sobie tak planowalam,ze do rodzicow zadzwonie i im oglosze,do siostr,a tu nadal czekac.....

buziaczki!!!
 
reklama
Aniu biore kwas foliowy juz od dluzszego czasu,ponoc wlasnie sie powinno dla dobrego rozwoju dziecka.

A jesli chodzi o lekarza,to na serio sie wscieklam,bo po co bierze moj nr telefonu?mysle wlasnie,ze w takich przypadkach wlasnie,zeby zadzwonic i poinformowac pacjentke,ale nie ma sie co zloscic,juz mi przeszlo :)


A jak ty sie czujesz?tak sobie pomyslalam,ze jak mowisz,ze masz cykle 28-29 dniowe i ostatnia miesiaczke mialas 27 sierpnia,to z moich obliczen powinnas dostac okres 23-24 wrzesnia?czy mialas w inny dzien miesoiaczke?
 
Do góry