reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

natkusia ale sie usmialam,karwiczki nie kurwiczki!!!!!! :p

Pewnie,ze kazdej w koncu sie uda!ja wiem,jakie to jest wyczerpujace,trzymam za Was wszystkie kciuki!!!Moze juz sie udalo,a nawet o tym nie wiecie!!

Jutro dopiero o 16 termin,chyba padne z ciekawosci!!!DamWam znac jak najszybciej!!!

A Wy informujcie na bierzaco co tam z Waszymi brzuszkami sie dzieje :))
 
reklama
Aaaaaaaaaaaaa!! :D Karwiczki przepraszam, błąd w pisowni tzw klawiaturowe przejęzyczenie ;) <wstyd>
Ty jutro idziesz o 16 a ja o 14.30 do lekarza i czegoś się dowiem. Nie ukrywam, że mam nadzieje że lekarz jutro mnie zaskoczy i wróce z dobrymi nowinami jak Ty :p
Jeszcze rano zrobie teścior i mam nadzieje że coś wyjdzie przed lekarzem.. 32 dc i @ nie widać ajajaj

Mój mąż już mówi mi przez WY :D ciągle patrzy na mnie i mówi "Ty jesteś w ciąży, będziemy mieć dzidziusia!" .. mam dziwny zmienny nastrój i ciągle chce mi się jeść :D
Jak nic z tego nie będzie to najbardziej szkoda mi będzie mojego Skarba bo tak bardzo by chciał eh :(

Ejjjj .. nie śmiejcie się ze mnie!! :( :p
 
natkusia,
glowa do gory!wiem,jak to jest jak sie tak czeka i czeka...jesli chodzi o tabletki i proby ciazy po ich odstawieniu,to szczerze mowiac nie wiele wiem na ten temat,ale wydaje mi sie,ze jesli je odstawilas,to nic nie stoi na przeszkodzie by zajsc w ciaze.Jesli chodzi o test,to najwczesniej mozesz go zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki,takze przed nia jest jeszcze za wczesnie.

A wizyte mam jutro o 16.
 
Natkusia trzymam jutro kciuki,mam nadzieje,ze wrocisz z dobrymi nowinami!!!!!!!
Ja choc mam 4 testy pozytywne i tak nie bede na sto procent pewna,nim potwierdzi to lekarz.
Moj maz tez juz szaleje,jak nigdy mi kwiatow nie kupowal,to jak sie dowiedzial od razu z bukietem przylecial na drugi dzien,wieczorem jak wraca z pracy przynosi czipsy itp.a ja nawet w sumie nie mam jeszcze zachcianek,slodkie to jak faceci patrza na ciaze ukochanej :)

Jutro bedziemy wiedziec wiecej :)

A jesli chodzi o moje zmiany,to w sumie nie zaobserwowalam nic szczegolnego,oprocz tego-przepraszam od razu-ze mam gazy i lekkie rozwolnienie z rana...:sorry: ,temperatura mierzona z rana caly czas kolo 37,2,to tez kolejny dowod na ciaze i dopiero od dzis pobolewaja mnie piersi.Byc moze dlatego,ze nigdy nie mialam dolegliwosci przedmiesiaczkowych
 
natkusia,
glowa do gory!wiem,jak to jest jak sie tak czeka i czeka...jesli chodzi o tabletki i proby ciazy po ich odstawieniu,to szczerze mowiac nie wiele wiem na ten temat,ale wydaje mi sie,ze jesli je odstawilas,to nic nie stoi na przeszkodzie by zajsc w ciaze.Jesli chodzi o test,to najwczesniej mozesz go zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki,takze przed nia jest jeszcze za wczesnie.

A wizyte mam jutro o 16.

Dzięki :* Miesiączkę miałam mieć 23.09 po odstawieniu luteiny, ale jej nie dostałam i nie zapowiada się na żadna miesiączkę. Za to ciągle wydaje mi się ze dostałam ją ponieważ mam dużo takiego mlecznego śluzu i nie wiem o co chodzi.
Ja też mam kilka objawów ale to również może być moja wyobraźnia :]
Najgorsze jest to że serce i rozum podpowiada mi że to mała fasoleczka :) najgorsze będzie rozczarowanie. Na razie testy mi nie wychodzą ale z testami różnie też bywa
Nie ma co gdybać, zobaczymy jutro :)
 
Ostatnia edycja:
kurcze,pomylilam,sie,to mialo byc do Ania-aneczka!przepraszam!!!

Natkusia,z testami jesli sa negatywne to roznie to bywa,byc moze nie jest jeszcze zbyt duzo hormonu,ktory organizm wytwarza go podczas ciazy,dlatego test go nie wykazuje,ale jutro bedziesz miala pelna swiadomosc :)
 
Spoko spoko :)
no właśnie słyszałam jak to z tymi testami.. czytałam że dziewczynom wychodziły nawet 2-3 tyg po termienie miesiączki co dla mnie jest bezsensowne :| mój mąż jest pewny że jutro bydą już 2 krechy ehh mój kochany, bez niego byłoby mi ciężko :)
Test najlepiej robić najwcześniej w dniu spodziewanej @ .. są przypadki że dziewczyny przed @ robiły test i wyszły pozytywne a potem przyszła miesiączka bo doszło do poronienia biochemicznego więc lepiej nie wiedzieć o takich rzeczach i zrobić po @ :]
 
Dziś rozmawiałam z koleżanką i właśnie opowiadała, ze wiedziała już , że jest w ciąży i zrobiła test i wyszedł negatywny:)

Natkusio
skoro to czujesz to może intuicja jest lepsza niż testy :) Podobno kobiety to czują jak są w ciaży. Ja miałam wrażenie przez tydzień takie, ale to mi minęło.

Fajnie macie drogie koleżanki, że już jutro będziecie więcej wiedziały. Koniecznie kciuki razy dwa za Was :)

Mój mąż bardzo spokojnie do tego podchodzi. Na zasadzie, że będzie cudownie jak się uda za pierwszym razem, a jak nie za pierwszym to za drugim ;) Tak realnie raczej :) Ale to dopiero nasze pierwsze starania, bardziej chyba ja przeżywam a on mnie wspiera:)

Mi pozostaje czekać do końca tygodnia:)
Ania
 
reklama
Dobrze, że mamy takich facetów :) podpora jest najważniejsza tym bardziej w tych sprawach ;)
Podobno się to czuję no ale zobaczymy, nie chcę się nakręcać ale to jest silniejsze ehh :D
Jutro jak tylko wróce od lekarza to dam Wam znać :)
a Ty kochaniutka czekaj na @ i oby ona nie przyszła!!
Feee feee odganiamy wredne miesiączki! A kysz!! :D

Karwiczki że się tak spytam, masz teraz jakiś śluz? Ciągle zastanawiam się nad nim. Normalnie jest mi ciągle mokro :D czytałam że podobno na początku ciąży jest duża ilość śluzu hmmmmmmmmm ..
 
Do góry