reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

nie chce ci nic sugerowac ale gin i tak moze nic na usg nie zobaczyc a beta jest jedynym badaniem ktory wykrywa wczesna ciaze i daje 100% choc czasem hormon hcg pojawia sie przy torbielach i moze troche zmylic, moze byc tak ze pojdziesz do gina a on nic nie zobaczy i kaze ci zrobic to badanie a poza tym ginekolodzy i tak czesto je zlecaja zeby np sprawdzic przyrost i nie robic nie potrzebnie czestego usg zeby sprawdzic czy jest ok
 
reklama
no ale jesli bym byla to byl by 7 tydzien wiec lekarz powinien juz cokolwiek zobaczyc na usg .. juz jestem dawno po plamieniu<tzn miesiaczce-ktorej wlasciwie nie bylo> wiec usg juz powinno cos pokazac..... a jesli nie to poczekam do terminu kolejnej miesiaczki i jak nie dostane to zrobie bete ;)
 
Zastanawiam się czy testt ciążowe mogą się mylić? Okres spóźnia się mi już 20 dni, zrobiłam 3 testy , jednak w każdym przypadku wynik był negatywny. Od ponad tygodnia bolą mnie piersi jak przed okresem jednak miesiączki dalej nie widać. Czy mogę być jednak w ciąży?
 
Raczej wątpię byś była w ciąży. U mnie też to tak wyglądało nie raz-okresu nie było i nie było,robiłam test jeden za drugim i nic,a bolące piersi okazywały się potem symptomem zbliżającej się miesiączki. Test z reguły wykrywa ciąże w dniu spodziewanej miesiączki,lub parę dni po-mi przynajmniej wykrył ;-) Wiem też,że nie wykrywa czasami. Mi pierwszy nie wykrył gdy staraliśmy się o dzidziusia,ale dlatego,ze zrobiłam go już w parę dni po stosunku :-p
Po prostu gdybyś była w ciąży to 20 dni od daty spodziewanej miesiączki miałabyś już bardzo podwyższone hcg i test raczej by go wykrył,lub rzeczywiście zrób bete.
Przeanalizuj czy masz prawo być w ciąży. Mój mężczyzna zawsze miał rację w tej sprawie-ja tyle razy się bałam,a on zawsze mówił "przecież byłem przy TYM" i fakt nigdy nie byłam. No do teraz,gdy zapragnęliśmy dzidziusia ;-)
 
jak miesiaczka sie spoznia tyle i testy negatywne czasu to marsz do lekarza, poczytajcie o torbielach jajnikow one powoduja zatrzymanie miesiaczki a jesli torbiel rosnie i w koncu peknie to jajnik przy tym tez peknie a wtedy operacja usuniecia jajnika...i torbiel nie zawsze boli moze zaczac bolec jak peknie a wtedy jest juz za późno
 
Jestem tu pierwszy raz, strasznie potrzebuje żeby ktoś coś do mnie napisał:), jestem straszną panikarą. No więc bardzo chce mieć dzidziusia :) dziesięć dni po stosunku zrobiłam test wyszedł negatywny dwa tygodnie później zaczął boleć mnie brzuch i poczułam, że muszę zrobić test jeszcze raz i wyszedł pozytywny, pobolewa mnie brzuch raz mocniej raz słabiej dzisiaj w ogóle prawie mnie nie boli z piersiami też jest podobnie raz bolą raz nie bolą, jestem zmęczona i rozdrażniona. okres powinnam dostać tydzień temu no i go nie mam do tej pory a mam go raczej regularnie czasami się spóźniał ale to był dzień lub dwa ale nigdy tydzień. Jutro mam wizytę u lekarza ale STRASZNIE się boję że usłyszę że jednak nie jestem w ciąży aż się popłakałam tak sie przejmuję tym wszystkim.
 
Witaj

Może ja coś napisze bo jestem w podobnej sytuacji a może i dziwniejszej, mnie testy cały czas wychodzą pozytywne, tez sie bałam isc do lekarza ale poszłam, niestety nic nie stwierdził, nawet bete zrobiłam z krwi i tez ciazy nie wykazala, wiec pozostalo mi czekac i myslec dlaczego tak jest i o co w tym chodzi:)
Oby u ciebie bylo pozytywnie, daj znac jak bedziesz po wizycie chetnie sie czegos dowiem, a w ktorym dniu dc jestes??
 
reklama
moze masz tarczyce albo inna chorobe i dlatego testy pozytywne zapytalas gina dlaczego wychodza pozytywne?moze warto zrobic wszystkie badania bo jakas przyczyna musi byc
 
Do góry