reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Natkusiu juz ja Ci dam sprzatanie!!!!!!!!!Ty masz w ogole nic nie robic!!!!bo natluke do dupy!!!:evil::-pa co do dietki to tak jak Galway raz mowila,wyszlo Ci to w takim razie na dobre,trzymam kciuki zeby obylo sie bez insuliny!:tak:

Aneczko ja oszczedzam sie,wszystko robie powoli i choc zblizam sie do koncowki tego 36 tygodnia to i tak wole Carmelka przensic,znaczy mam na mysli,ze im dluzej zostanie tym lepiej,optymalnie byloby gdyby przyszedl kolo tego 40 tc na swiat,bez zadnej pomocy lekarzy.Ale tego wybrac tez nie moge;-)
Ja trzymam kciuki za Was Aneczko,musi byc dobrze i po zabiegu na pewno bedzie,bedziesz spokojniejsza i musisz wtedy na siebie bardzo uwazac,ale wiem,ze tez bedziesz ostrozna.Narkozy sie nie obawiaj,bedziesz wszystko dobrze,lekarze wiedza co robia i jestes na pewno w dobrych rekach<tuli>
Tak patrze,ze masz wizyte tak pozno,nie powinnas miec teraz juz czesciej,tzn.co dwa tygodnie?tym bardziej,ze masz ten problem z szyjka,troche mnie to zdziwilo,bo od 8 mego miesiaca powinien lekarz badac Cie co 14 dni,wydaje mi sie,ze Natkusia tez juz czesciej chodzi.

ja jednak pospalam i teraz czekam na meza,jutro mam wizyte u fryzjera,ostatni raz przed porodem,trzeba sie upiekszyc,zeby Carmelek sie mamy nie przestraszyl:rofl2::happy:

Galway
i Ty znalazlas czas zeby napisac :) z ta sypialnia to 16 st to moze przesada,20 tez jest ok,mi chodzilo bardziej o 25-27st,bo znam takich,ktorzy parowe w domu maja i jeszcze im zimno i raczej o tej temperaturze myslalam,ja znowusz bym sie chyba zagotowala!!:happy: Ja rodze akurat w tym czasie co cieplutko bedzie,takze mysle,ze Carmelkowi bedzie odpowiadala taka temperaturka,zreszta za cieplo tez nie moze byc dla takiego maluszka.Kurcze fajnie,ze macie taka wielka wanne zeby razem z Piotrusiem wziasc kapiel,my mamy normalna,jak w zimie chcemy razem wziasc kapiel to idzie nawet,ale smiechu tez jest po pachy bo cisniemy sie jak sledzie w puszce:-p a ogolnie to wolimy prysznic,choc zazdroszcze takich wspolnych kapieli z mezem i synkiem :) fajna masz ta karuzelke,my mamy taka Vtech KARUZELA Z PROJEKTOREM okazja (2282718821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i tez dostalismy ja od kuzynki meza,ma takie fajne melodyjki i dzwieki natury,ze sama przy tym mogla bym spac :)))
Ah Galway,leciala Ci juz siara przed porodem?mi juz leci,ze mam czasem bluzke mokra,zdaza sie,ze musze nawet zmienic bo plamki kolo sutkow sie pojawiaja i przechodzi nawet przez stanik:shocked2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś mieliśmy szczepionkę, mój mały Żołnierzyk był bardzo dzielny, tylko chwilkę zapłakał i to bez łezek, teraz trochę mniej spokojny, pewnie będzie cięższa nocka, ale jutro powinno wszystko powrócić do normy.
Jeszcze co do tych kontrastów, to nie rozumiem rodziców, co kupują karuzelki lub maty pod siebie, czyli beżowe, bo takie eleganckie, przecież dziecko tego nie widzi a to nie ma dla nas się podobać.
Tu są karty do wydrukowania i pokazywania dla dzieci w różnym wieku, my na razie mamy ten pierwszy folder wydrukowany. Nawet sobie nie wyobrażacie jakie biało czarne kwadraty czy kreski są interesujące. Dziecko skupia na nich swoją uwagę, wyostrza wzrok a po 15 sec pokazujemy odwrotność: Download Infant Stimulation Flash Cards | Black White Flash Cards (na lutówkach dziewczyny pokazały)
A tu stronka, którą ja BARDZO polecam, rejestracja jest darmowa a później dostęp do filmików, nam się przydało m.in. jak radzić z bólami skurczowymi, Mąż obejrzał i baaardzo pomogło szkola-rodzenia.pieluszki.pl
Dobrej nocki
 
Galway no to Piotruś był dzielny :-) mam nadzieję, że noc mieliście też ok .. podoba mi się ta karuzela co dałaś mi link i mam jeszcze 2 inne ale kolorowe więc zobaczymy. Jak tak czytam Ciebie to nie umiem doczekać się tego mojego brzdąca.. ale jak widzę jak czas leci to lepiej mi się robi ;-)

Karwiczki bardzo mało robię w domu, częściej leże tak więc nie krzycz po mnie :-p co do wizyt to ja nie wiem jak często będę miała.. Dowiem się we wtorek ale też muszę przez cukrzycę kontrolować wagę Maluszka.

Ania mnóstwo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejszy dzień :*

A ja miałam dzisiaj pierwszą nieprzespaną noc :-( tu mi się pić chciało, tu sikać, tu mi ciepło było, tu zła pozycja Omg! Mam nadzieję, że często tak nie będzie..

U nas znowu upały.. Zaraz idę wziąć zimny prysznic bo to jedyna ochłoda (lodów za bardzo nie mogę)

Dzisiaj o 12 moja przyjaciółka przyjeżdża do mnie, która mieszka 300km ode mnie i rzadko się widujemy.. Ale się cieszę :-):-)
 
Dziewczyny w końcu DOBRE WIEŚCI :) Tzn tak, z rana się okazało , że bakteria sobie urosła i nie można szwu..wiec lekarz mój do mnie przyszedł (super się mną opiekuje) żeby sprawdzić szyjkę czy antybotykować i wtedy szew czy co...no i zadowolony z efektów leżenia bo szyjka lepiej, nie postąpiła dalej i chyba nawet lekko jest dłuższa, nadal ma złe ustawienia (łezka) no i mam pesar:) Szwu póki co nie będę miała:) Dostałam już końską dawkę antybiotyku dożylnio i już robią dla mnie globulki dopochwowo...No i założenie pesaru to było jak pisała Betunka 5 minuy, nie bolało ;) Tzn czuje jak musze luteinę zapodać to czuje to coś i mam opór przed toaletą, ale jest w środku z czego się mega ciesze:) Taki pozytywny obróy sprawy. Jeśli dobrze zareaguję na antybiotyk to w piątek mnie wypuszczą !! JUŻ W PIĄTEK !!! tydzień równy :) tak się cieszę...no i lekarz mówi, że wszystko w moich rękach;) musze dotrwać do 36 tygodnia i wtedy myślimy co dalej:) za tydzień mam kontrolę u niego bo chce mnie zobaczyć. Boże drogi czuję taką ulgę...oglądał też dłuuugo Emilkę, ale zdjęć nie mam. Mała waży uwaga 1600 gram. U niego wq piątek 1300, ale tu mają super szpitalne USG takie co przed porodem robią pomiary czymożna naturalnie i jest bardzo bardzo dokładne:) Więc wg jednego usg 1300 gram ma mała a wg tego dokładnego 1600 w 31 tygodniu :)
 
Samemu testowi ciążowemu wierzyć nie można. Choć w moim przypadku nawet lekarzowi nie mogłam uwierzyć. Test robiłam w 4-5 tygodniu ciąży, wizytę mialam dzień później. Ani jedno ani drugie nie potwierdziło ciąży. Okresu nie miałam ale to mi nie podpadło bo po powrocie z zagranicy zazwyczaj mi się spóźniał. I tak do 8 tygodnia ciąży, do kolejnego POZYTYWNEGO już testu nie miałam pojęcia, że rośnie we mnie mała fasolka. W 9tym tygodniu inny już lekarz potwierdził, że zostanę mamą. Być może było za wcześnie by usg wykazało ale test.. ? Cóż, było minęło ale jestem pewna, że drugi raz w takiej sytuacji zrobiłabym badanie krwi.
 
Aneczko i wkoncu dobre wiesci:-):-):-)cieszy mnie to bardzo i licze,ze wyjdziesz w piatek,skoro wszystko w Twoich rekach to uwazaj na siebie jak mozesz,a na pewno wytrwacie w dwupaku jak najdluzej:tak:

Belinea widze,ze mamy ten sam termin porodu!
 
karwiczki9 Faktycznie. Choć tylko teoretycznie. Praktycznie 21 maja biorą mnie już do szpitala a 22 maja cc. Kto wie, może zdarzyć się tak, że naprawdę będzie to jeden i ten sam dzień ;) Powodzenia!
 
Ah,to bedziesz miala cesarke:tak: 22 maja moja tesciowa ma urodziny :-) a 16 maja mialby moj tesciu,lecz juz dawno nie zyje,to bylby cud,gdyby synek wypchal sie w ten dzien,bardzo bym chciala,ale to tak malo prawdopodobne jak 6 w lotka...za to bedzie nosil jego imie :) to juz cos :))) Tobie rowniez powodzenia,ale zostan tu z nami lub wpisz sie na majowki :)))
 
Cesarka, choć sama nie wiem czy to dobrze czy nie. Niestety nie mam nic do gadania. Wiadomo, wszystko ma swoje plusy i minusy.



To bardzo miłe, że dacie maleństwu imię po dziadku. Na pewno gdzieś tam u góry bardzo się z tego cieszy :) Trzymam kciuki by ułożyło się tak jak chcesz z tymi datami.

Co do urodzin to u Nas się ciekawie złożyło. Ja mam 21 maja urodziny, 24 maja tatuś dziecka a 22 maja ma przyjść na świat Nasze Szczęście :)

Zostać - na pewno zostanę!
 
reklama
a mozna spytac dlaczego cesarka?nie obawaiaj sie,na pewno bedzie dobrze:tak:ja dzis rozmawialam z sasiadka,,ona ma 5 letnia corke,tez miala cesarke ale na wlasne zyczenie,ojojoj,ja jesli wszystko bedzie w porzadku to na pewno wole drogami natury :)
Super sie "zgadaliscie" z urodzinami!!Fantastyczne daty,razem mozecie obchodzic :)) chyba jeszcze nie wiesz kogo sie spodziewacie?u nas maz chcial czekac do porodu na poznanie plci,ale ja bym nie wytrzymala!!!:-)
ogladalam porodowke na TLC i sie powzruszalam,dla mnie jest najwazniejsze,zeby synek byl zdrowiutki i wszystko mial na swoim miejscu,zreszta to marzenie kazdej mamusi :-)
Torbe do szpitala masz juz pewnie spakowana? :)
 
Do góry