reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

galwaygirl dziękuję :* pytałam ponieważ poznałam tu na forum 2 dziewczyny które poszły do lekarza i nagle dowiedziały się, że serduszka nie biją.. No i przez kilka dni schizowałam :/ ale już jest ok, myślenie tylko pozytywne a na inne tematy już nie wchodzę - szkoda nerwów, same pewnie zauważyłyście że rzadko bywam na forum.
A co do bóli pleców to mam je w krzyżu, ale ja od dziecka mam problemy i nie raz mnie bolało. Teraz mnie boli jak np dłużej postoje albo miałam ciężki dzień więc wydaje mi się, że ten ból jest normalny :] mam taką nadzieję......

Miłego wieczoru :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
natkusiu plci na pewno nie poznam,bo jak juz wczesniej mowilam,lekarz juz 3 tygodnie temu stanowczo powiedzial,ze dopiero w 20 tygodniu,czyli na poczatku stycznia powie co oczekujemy :) tak jak z biciem serduszka,do tej pory nie slyszalam :( tez dopiero da posluchac w 28 tygodniu,czyli na poczatku marca...jakos wytrzymam
Ty jutro tez masz termin,bedzie wszystko dobrze,zobaczysz :)

galwaygirl troszke mnie uspokoilas,ale jeszcze bardziej spokojna bede jak zobacze jutro,ze wszystko jest ok,juz sie ciekawie ile podroslo i mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze,musze koniecznie tez powiedziec zeby zwazyl i porzadnie zmierzyl zanim wylaczy sprzet i bedzie za pozno,tak jak ostatnim razem.

pozdrawiam :)
 
Karwiczki ano faktycznie o tej płci pisałaś :] ja bym chciała poznać płeć tak na 100% jak lekarz będzie pewny a nie jakieś spekulacje.. Człowiek się nastawi kupi ciuszki a potem psikus hehe :]
Ty się nie martw lekarzem, na pewno wszystko będzie OK! Trzymam mocno kciuki za Was! :*
Ja podejrzewam, że nie dowiem się jutro nic o Maleństwie ale będę próbować żeby się uspokoić :] a i tak już za tydzień (20.12) mam wizytę u mojego gina ale wiadomo kobieta w gorącej wodzie kąpana..
 
Karwiczki kochana dziękuje za kompelent, ale taka szczupła jak Ty nie jestem:) Ale to nic , ja się dobrze czuje w swojej skórze;)
Kochana nie martw się. Jesteś na tym etapie ciąży, w którym właśnie kobietki dostają energii i mijają objawy ciążowe:) W takim razie troszkę wiesz co ja przeżywam bez objawów ciąży. Każdy dzień to również myśl czy wszystko dobrze. Ostatnio pobolewa mnie brzuchol i te zaparcia więc wiem, że wszystko ok:)Nie martw się maleńka, pójdziemy na swoje wizyty i będą cudowne wieści;)A dlaczego czuje , że jako jedyna będę miała chłopca? Ja sama już nie wiem, choć bardzo bym chciała. Chociaż teraz to tak myślę, że obojętnie, żeby było zdrowe a i tak chcemy parkę więc które pierwsze to obojętnie. Ale tak jak Natkusia mówię do brzuszka jako "do niego":)
 
chyba natkusiu kazda z nas sie tak martwi,ja chyba po jutrzejszej wizycie zamowie ten sprzet co slucha sie serduszka dziecka,wtedy przyloze,jak znajde serducho to uslysze,ze bije i bede spokojna,bo choc zawsze bylam spokojna tym razem jakos sie boje :( a widze,ze masz takie same mysli,bo ja tez juz patrzylam jakie sa objawy poronienia,czy to sie wogole czuje,czy przebiega bezobjawowo.wiem,ze to glupie,ale chyba zamiast delektowac sie tym,ze nie mam objawow takich jak napiete piersi,bole brzucha to sie martwie,mam nadzieje,ze niepotrzebnie,jutro bede miala juz pelna swiadomosc,ten ostatni dzien zawsze jakos sie dluzy...

a co do bransoletki dla malej,bylam dzis u jubilera i zamowilam taka najprostsza a i tak kosztowala 90 euro,wybralam na poczatku taka sliczna,a zlotnik ze 150 euro mi wyskakuje,no bezu przesady...ale wole kupic cos takiego niz dac pieniadze,bo z pieniedzmi nigdy nic nie wiadomo na co one pojda,jak odbiore w srode to zrobie zdjecie i Wam pokaze jak wyglada.

Aneczko widze,ze pisalas w tym samym czasie wiec kontynuuje odpowiedz,
masz racje,teraz wiem jak sie bidulko czujesz bez objawow i zwracam honor,ale az tak na Ciebie nie krzyczalam :p wiem,ze to ten okres co organizm sie przyzwyczail do ciazy i moze byc lepiej,ale od czytania roznych histirii robi sie metlik w glowie,ja zagladam tylko na nasze forum,nie chce sobie robic strachu.

A co do tego,ze bedziesz miala chlopca to nie wiem,jakos tak mi cos mowi,choc oczywiscie moge sie mylic :) jeszcze niedlugo i sie dowiemy co i jak,a czas naprawde tak szybko leci!
Masz racje,wazne zeby bylo dziecko zdrowe.My chcemy miec 3 dzieci,mam nadzieje,ze sie tez uda :)
 
Ostatnia edycja:
To wiesz Karwiczki o co mi chodzi.. dlatego tak bardzo bym chciała usłyszeć jutro serduszko. Niestety internet i historie innych robią swoje. Ja przede wszystkim do dzisiaj nie umiem uwierzyć w takie szczęście jakie mnie spotkało - dzieciątko w drugim cyklu. A jak pomyśle co inne muszą przeżyć żeby mieć dziecko, starają się miesiącami, latami a jak już mają to tracą dziecko. Moje dwie siostry oraz większość koleżanek swoje pierwsze dzieci poroniły i to wszystko daje że po prostu boje się ale mam nadzieję że mi dane jest szybko i bez problemów cieszyć się macierzyństwem :)
Staram się nie stresować i nie myśleć, od razu odganiam te złe myśli SIO! Będzie wszystko OK bo musi tak być.. :*
Kochana musimy myśleć pozytywnie! Będzie wszystko dobrze :)
Ja śmigam spać :)

Przesyłam moc fluidów pozytywnych ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Karwiczki Agagu - jakbyśmy nie zdążyły się jutro spotkać na form to powodzenia u lekarza i trzymam mocno kciuki &&&&& !! :*:*

Dobranoc :)

 
Ostatnia edycja:
Karwiczki jakbyś mieszkała bliżej, to byś wskoczyła do mnie na sesję i posłuchała sobie Maleństwa. Ja już teraz tak często nie używam, bo ruchy nie tylko czuję ja ale i Tatusiek jak wraca z pracy :-D No i jeszcze podburza Młodego do kopania a ten się Go słucha :)
Dziewczynki nie czytajcie tych stron o poronieniach, to tylko przysporzy Wa zmartwień i stresu a Dzieciątku nie pomoże. Odżywiajcie się zdrowo, nie dźwigajcie i nie stresujcie się. To najlepsze co możecie teraz dać Waszym Skarbom :)
Jutro czekam od rana na wiadomości.
A co do zakupów, to jak nie ma szans na spadkowe po kimś to warto kupować tak jak Karwiczki unisex, bo jak maleństwo wstydliwe to i do 30tc można nie poznać płci. A kolor czerwony, żółty, zielony, jak dla mnie to i błękitny, turkusowy też pasuje dla obu. Beż i biel też ale białe to tylko pod spód, bo ja lubię ubierać się kolorowo (turkus, żółty, czerwony, błękitny) i chcę by dziecko żyło w kolorach. Za oknem zbyt często pada deszcz by jeszcze w szarości się ubierać :)
POWODZENIA JUTRO
 
anka d. Orzechowski pasuje mi najbardziej po względem tego, że przyjmuje też w moim rodzinnym mieście gdzie planuje się przeprowadzić i nie wiem czy to się nie wydarzy jeszcze w trakcie ciąży. Dla mnie był miły podczas obu wizyt, ale fakt, że trzeba się przyzwyczaić do jego sposobu bycia, bo coś co dla mnie jest nowością i np. czymś strasznym dla niego jest normalką i albo się śmieję, ale macha palcem że nie wolno tak myśleć.
Co do porodu w Oławie to trochę się boję, kobiety piszą straszne rzeczy:(
 
3timeangel wazne jest by mieć zaufanie do lekarza i tym się kieruj, ja podałam Ci nazwiska preferowanych przeze mnie:-D to Ty masz się dobrze czuć u ginekologa i nikt więcej. W Oławie szpital to historia... jedna z bardziej tragicznych i ja wybrałam Opole do porodu, nawet jak mi się cos dzieje to jeżdżę do Wrocławia do internisty a dzieci też wożę do Wrocławia. Unikam oławskiej służby zdrowia na szczeblu NFZ:-D widziałam, że masz jakieś problemy z brzuchem, jeżeli przypuszczasz że to może być trawienne zaparz herbatę z kopru włoskiego, działa pobudzająco na jelita i jest absolutnie nieszkodliwa dla kobiet w ciąży, w innym przypadku lepiej spytać lekarza. Powodzenia :-D
 
reklama
hej dziewczynki :)

Natkusiu dziekuje Ci za wsparcie,jeszcze pare godzin do wizyty,juz spac nie moge i od 5.30 na nogach jestem,ojojoj,musialam sobie jeszcze poczytac o doswiadczeniach innych kobiet i duzo pisze,ze w tej fazie juz czesto piersi nie bola(tak jak mnie teraz)i wogole nie czuja sie w ciazy,a jednak jest wszystko w porzadku.Teraz pije kawe,ogladam "kawa czy herbata" i staram sie juz nie myslec,potem do pracy i wizyta na pewno z dobrymi wiesciami :)
Trzymam rowniez kciuki za dzisiejsza Twoja wizyte,moze akurat pokaza brzdaca jak tam koziolki fika ;-) a jesli nie,to jeszcze przed swietami zobaczysz :-)

g​alwaygirl a no widzisz,podskoczylabym wtedy do Ciebie i posluchala sobie troche ;-) po dzisiejszej wizycie chce to sobie kupic i wtedy poslucham bicia serca dziecka jak tylko bede miala ochote,Ty wlasnie masz juz fajnie,bo dostajesz kopniaki i wiesz,ze jest wszystko w porzadku to mozesz byc spokojna,ja sie wczoraj kladlam na boki,skupialam sie bo chcialam cos poczuc,ale chyba u mnie jeszcze za wczesnie bo nic nie czulam,tylko w jelitach szalalo i nic wiecej.
Ja obserwuje aukcje na ebayu,wiem ze jeszcze za wczesnie,ale jak widze,ze takie piekne ciuszki za male pieniadze schodza to biore :) w tych ciuszkach co kupilam wczoraj to jest tez troche lekko rozowych rzeczy,ale szczerze mowiac,nawet gdyby to byl chlopczyk zalozylabym tez mu na poczatek,a co tam,od tego dziewczynka sie nie stanie ;-) Ja nie jestem za tym,by chlopczyka tylko w niebieskie ubierac,a dziewczynke w rozowe,jest tyle kolorow,ze az grzech skupiac sie tylko na jednym,ale to tylko moje zdanie.

Agagu Tobie zycze rowniez przyjemnej wizyty i czekam,az sie dzis zameldujesz i zdasz relacje :) odezwij sie troche czesciej,nawet na chwilke...:sad:

Aniu sle buziaczki takze do Ciebie i Twojego brzuszka!


przeczytalam przed chwila dabry artykul,tu jego czesc,mysle,ze to do kazdej z nas,szczegolnie mnie i tych,ktore sie obawiaja :)
Rady, opinie

Zmorą do końca ciąży mogą być rodzina i znajomi. Nie wiem dlaczego, gdy ktoś widzi ciężarną, to nagle czuje potrzebę opowiedzenia o wszystkich makabrycznych przypadkach związanych z porodami, o jakich słyszał. A to komuś urodziło się dziecko z dwiema głowami, a innemu z trzema, ktoś poronił itd. Uniknąć tego można jedynie w jeden sposób: tracąc słuch na czas ciąży. Wzrok trzeba stracić też, bo to, co można znaleźć w internecie, przyprawia nas, lekarzy, o dreszcze. Pisałem kiedyś nawet pracę naukową zatytułowaną „Czy komputer może szkodzić ciąży? Tak, jeśli jest podłączony do internetu”. Miłe panie, wątpliwości ma rozwiać wasz lekarz prowadzący, a nie ciocia Krysia, co urodziła 30 lat temu, czy Paulina76 z forum internetowego.


I to jest rada od lekarza,ma swieta racje!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry