reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

na moje pytanie czy bedzie miala wywolywany czy ma czekac odpowiedziala:
Czekac czekac i nie wiadomo do kiedy. Az jestem zla, bo myslalam ze kolo 20 bedzie po, ale jak wyjde ze szpitala to dorwe sie do M i tyle.
 
reklama
Sms od Ionki:
"Znow mnie zatrzymali nadgorliwcy w szpitalu. Cisnienie bardzo wysokie. Podobno jutro wychodze, ale uwierze jak bede w domu. Laska obok w bolach, nie poprawia mi to samopoczucia, tym bardziej, ze sama mialam skurcze (i je czulam!) co pare minut :/"
 
Wiadomosc od Myszencji82

Hej, wczoraj przestałam wyczuwać ruchy małej i pojechalismy na IP na szczescie z malą ok, ale ze względu na moje łożysko zatrzymali mnie w szpitalu, czekam na usg. Na KTG wychodzą mi regularne skurcze co 5 minut. Zobaczymy co dalej.Myszencja
 
Nastepna wiadomość od Myszencji:

"Jestem po usg. Poza tym, że od tygodnia mała nic nie przytyła to niby okej. Skurcze wciąż co 5 minut. Czekam na decyzje co dalej. Pozdrów dziewczyny."
 
SMS OD MADZIA84:
Czesc Mamuśki. Jestem od dzisiaj w szpitalu mam skurcze co 10min, leżę pod kroplówką, mam rozwarcie na 1 palec. Dają mi cos co pomaga rozwinąc Bartusia płucka. Nie wiem ile będę leżała. Pozdrawiam.
 
Sms od Madzia84: Hejka. Dzisiaj wyleciał mi czop z krwią, jak narazie nadal będę pod kroplówką leżała. Mam małe skurcze i nie wiem jak długo tu będę leżała. Pozdrawiam z Bartusiem;)
 
Myszencja napisała że ma czekać aż skurcze się rozkręcą. Nie wypuszczą już jej przed porodem do domku. Jeśli cos sie zmieni to da znać. Trzyma kciuki za mlodą_mamuske1. I pozdrawia wszystkie marcóweczki.
 
Sms od Madzia84:
"Hej Kochane. Dziś odłączyli mnie od kroplówki. Dzisiaj rano i w nocy miałam skurcze co 10 min. Dostaje teraz feneterol 6 razy dziennie. Miałam bakterie w moczu, ale po badaniu jest ok. trzymajcie się Kochane. pozdrawiamy."
 
reklama
Do góry