reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Ach! Zapomniałam wam dziewczyny napisać że natusa mnie zmotywowała i od poniedziałku zaczęłam dietę. Zaczęłam z wagą 71kg (wzrost 172) i mam ambitny cel 60kg. Jak go osiągnę to będę szczęśliwa jak dzika świnka
 
reklama
malwina Alanek widocznie już ostrzy sobie ząbki na wafelki :D Albo ma zamiar kogoś pogryźć. W Polsce potencjalnych ofiar nie brakuje ;)

ewusek A jaką dietę stosujesz??
 
Natusa ja caly czas robilam to co normalnie, bo jak w domku bylysmy tylko dwie to sprzatanie, mycie podlog, odkurzanie bylo na porzadku dziennym, wlacznie z robieniem prania w babcinej Frani :p Dopiero teraz kiedy dostalam l4, od 11-go pazdziernika, przystopowalo sie troche, ale wiesz co jakos nie odczuwalam tego i nie odczuwam, fakt czuje sie ociezala ale staram sie zyc i funkcjonowac normalnie ;) Nauczylam sie, ze jak bylam sama z Olusia bez Naszego Tatusia to trzeba bylo, i tak juz zostalo. Takze uwazaj, bo zobaczysz,ze dotrwam do 11-go jeszcze :D:D W koncu ciaza to nie choroba, a Alus na szczescie widze, ze rozumie, ze mamusia zapracowana :p Bede sie lenic, jak urodze hehe wtedy to wolami z lozka mnie ie wyciagna :D Zwlaszcza jak mezus wroci, a to juz tylko miesiac i potem bedzie juz caly czas tutaj na miejscu w jednostce w Zielonej Gorze wiec nawet nie macie pojecia jak sie ciesze, bo przez ostatnie dwa lata to jak nie Afganistan, Irak to Zambi i inne czesci Afryki :|
Co do porodu to bede rozmawiac ze Szmitem w srode, wezme grafik hehehehehe zebym wiedziala kiedy moge rodzic a kiedy nogi w domu zaciskac :p Bo tez bym chciala zeby to on juz Alusia przyjmowal na swiat.
Aaaaa co do seksu, to mnie pocieszylyscie :D hihihih wiec jak tylko Tatus wroci bedziemy probowac czy i na mnie podziala :p
 
A po spacerze zamarzla mi dupa :baffled::baffled: Niby cieplo ale wialo ze szok:baffled::baffled:
Jutro Olusia ma wycieczke z przedszkola do Muzeum Chleba, wiec wieziemy ja na 8.30 do Bytomia :D:D sie nie wyspie ale co tam , u Nas to codziennosc :p
Wiec jeszcze tylko przetrwac weekend, Swieto Zmarlych i moge jechac na porodowke :-D:-D
 
A mnie się szykuje dłuższa przeprawa chorobowa... Bo mi się na nerki ciepło. Tak dla urozmaicenia... A też poszłabym sobie z dziećmi na spacerek, zwłaszcza, że Aluś już zdrowy i na świeże powietrze powinien wyjść...
 
reklama
Do góry