reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
Oj ja też chcę na spacerek... :( Ale nie mogę, bo mnie Aluś zaraził... Ehhh... Mój Małż też choruje (ale leciutko), a Maksa nic nie chwyta (odpukać)...

malwina I jak tam Ci się podoba w Rybniku?? :) Ano właśnie, dlaczego akurat do Rybnika się sprowadziłaś?? Tak o, czy jakiś konkretny wybór??

Ja przed porodem i w ciąży będąc nie farbowałam włosów. Bo jak sie poczyta skład, to można znaleźć kilka składników, które mogą zaszkodzić dziecku. Tak mi powiedziała moja ginekolog, co mi prowadziła pierwszą ciążę na początku. Ile w tym prawdy, to nie wiem, ale wolałam nie ryzykować.
 
W tej chwili natusa cos takiego jest coraz rzadsze. Fakt, ze bardzo prawdopodobne, ze w tych najtanszych farbach sama chemia jest ale teraz jak spojrzysz na sklad to bardzo czesto farba jest bez tego najmocniejszego skladnika, ktory jest szkodliwy, i takimi wlasnie farbami moga sobie farbowac wloski takie kobitki jak my :D matko moja dzis mi Alus takie kopniaki dawal, ze myslalam ze popuszcze na tym spacerze haha ;P
 
A moj maz pochodzi z Rybnika:-) No podoba sie ale kurde smutno jak sie kolezanek nie ma:-( No i tez dlatego ze z Rybnika blisko jest do Wiednia i maz w 3 godzinki jest:-D Nie wiem musze sie zaklimatyzowac bo bede chciala za rok do wiednia wracac hi hi:-) No wielasnie jak sie wykurujecie to jakies spotkanie zarzadzam dziewczyny!!!!!:-D
 
tiaaaa hehehe ja to sie wykuruje na Amen najdalej za dwa tygodnie :D:D:D i dziekuje bardzo stracha mam coraz bardziej gorzej niz male dziecko :| ale taka moja natura - panikara i nic wiecej.
A co Rybnika to ladne miasto hehe,ja juz bylam w dwoch grzebalniach :p i co pare dni kolo tej Waszej Plazy jestem bo zaraz tam mieszka druga siostra meza :p:p
 
malwina Jestem za :) Zwłaszcza, że ostatnio ładną pogodę mamy :) Może wstępnie umówmy się na sobotę? Moja mama zabiera co prawda Maksia na weekend, ale co tam ;) Myślę, że do tego czasu już wrócę do żywych... A przynajmniej taką mam nadzieję.

Nuuuuśka Też tak panikowałam. Bardziej, niż przed pierwszym porodem. Ale u mnie przy tym drugim to teoretycznie miałam czego się bać ;) Ale generalnie zasady są takie same, wierz mi ;)

Wczoraj mi się koleżanka chwaliła, że miała cesarkę na życzenie robioną. Dała w łapę jakiemuś lekarzowi i jej fikcyjne choroby znalazł... Dla mnie to już pewne przegięcie...
 
Hej. No super tylko ze mi Kochana sobota nie pasuje bo moj maz przyjezdza i wiesz chcialabym jak najwiecej casu z nim spedzic:-) Moglobybyc np. w przyszlym tyg. np. we wtorek???? Wtedy bedziemy juz sami i bedziemy miec mnostwo wolnego hi hi:-)
 
reklama
...maskara :baffled: to sie rzeczywiscie miala czym chwalic :baffled: Wiesz co szczerze to ja na prawde wolalabym juz rodzic i sie troche pomeczyc niz potem z blizna na brzuchu chodzic, zwlaszcza jak slysze ile powiklan jest po tym, ile ropni itd. A tak ma sie ten konfort, ze goi sie i sie zagoi, i teoretycznie bedzie wszystko dobrze, bo wiadomo, ze z tym tez moze byc roznie.
Kiedys slyszalam, jakie kobiety maja problemy w lozku, zreszta sama to przezylam, bo niestety sadze, ze lekarz zszyl mnie za szeroko, badz po prostu czegos sie nie dopatrzyl i w efekcie koncowym zero przyjemnosci z seksu :sorry: Teraz juz jest o wiele lepiej, ale niestety nie jest to juz to, co bylo przed urodzeniem Olusi. Potem dowiedzialam sie, ze to moga byc problemy wlasnie z powodu zszycia eh ale nie chce sie wkurzac wiec wole o tym nie myslec. Na szczescie Moje Slonko to rozumie, wie, ze to nie jego wina :-(
Co do pogody to dzis mamy prawie lato, nosz cuuuudnie :-D:-D:-D:-D Ja to czekam tylko az pranko sie zrobi, zjemy obiadek i smigamy gdzies sie przejsc, trzeba korzystac poki mamy tak cieplutko, bo jak sie zrobi zimno to tylki Nam zamarzna :baffled:
A zmieniajac temat, powiedzcie mi czy to prawda, ze jednym z symptomow zblizajacego sie porodu sa rozwolnienia? tzn, nie mowie tu juz o czysto biegunce, ze co 5 minut latasz do lazienki, ja mam od soboty doslownie wode :baffled::baffled: Normalnie raz, gora dwa razy dziennie, ale gestosc wody, doslownie ciurkiem leci i nie wiem z czego to. Wrazenie czasem jakbys sie strula, ale wyczytalam, ze tak podobno sie ma, ze dzieki temu organizm oczyszcza sie i przygotowuje do porodu, ale z Olusia nie mialam czegos takiego dlatego troszke sie martwie, a nie pojde do lekarza i nie powiem - Panie Szmit od 6 dni mam sraczke nie wiedziec czemu hahah bo chyba posikalabym sie ze smiechu:-p:-p
 
Do góry