reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Cześć dziewczyny!
mnie też dawno nie było ale mój Olek też był chory z tym że na anginę ropną.
Natusa współczuję ci przeżyć ze szpitalem - chore dziecko to jest cos okropnego.
A tak poza tym to wracając do tego co pisałyście wcześniej (tylko że tak dawno mnie nie było) to gratuluję zafasolkowanym, witam nowe dzidzie na świecie i bardzo współczuję poronienia! Mnie też to spotkało - to była moja 2 ciąża, dzidzi przestało bić serduszko w 8 tygodniu, ale z tego co widziałam to wiele z nas miało takie przykre przeżycia.
Nagini - natusa juz chyba napisała ci wszystko co trzeba. Jedynie tyle dodałabym od siebie że mój mąż był ze mną praktycznie zaraz jak tylko skończyły panie pielęgniarki zabiegi typu golenie czy lewatywa. Aha! Koniecznie weź ze sobą wodę mineralną bo bardzo chce się pić po porodzie a niektórym dziewczynom w trakcie :-)
Dziewczyny z Nowin! Ja mieszkam właściwie niedaleko was bo zaraz za lasem (w kierunku na Jejkowice, Gaszowice) więc może uda nam się w końcu spotkać.
 
reklama
Natalia Nie mogłam z nim być, bo jeszcze przecież jest Maksio... Ale cały dzień z nim tam byłam. Jak mąż wracał z pracy, to ja do szpitala śmigałam. Daleko nie mam, więc spokojnie dało radę. Na szczęście Aluś leżał tylko 24h. Prawie dokładnie ;) Bo stwierdzili, że odwodniony nie jest i radzi sobi całkiem dobrze i nie ma potrzeby go trzymać. I chwała im za to!!! ;)


ewusek Ja mieszkam na Nowinach, konkretnie na Wandy ;)
 
Natusa- No dokładnie rozumię Cię dlatego strasznie się boję zeby Oktawia nie zachorowała bo Oliwka się by zalamała jak bym znowu poszła do szpitala ! ona bardzo przezywała jak poszłam rodzic i długo dochodziła do siebie, takze mam nadzieje ze ominą nas chorubska. Duzo zdrówka dla dzieciaczkow. A jakie lekarstwa mu podawali w szpitalu na tą biegunke wiesz moze ?
 
Póki co, to on jest za mały na lekarstwa. Ale jakbyś chciała uniknąć, to dawaj Malutkiej Lakcid czy jakoś tak, albo Enterol. To są probiotyki, które wzmacniają brzuszek i trudniej jest tym paskudztwon dobrać się do dzieciaczka :D Dodatkowo jak już coś tam jednak się rozwinie, to zapobiegają odwadnianiu. Nie zaszkodzi, a może pomóc ;)
 
Dzięki za odpowiedzi! Troszkę bezsensu, że nawet tatuś nie może dziecka odwiedzić w szpitalu. A wodę to ja ciągle mam przy sobie, bo non stop popijam :) Bez wody, to ja się nigdy na metr od domu nie ruszam, więc nie sądzę abym ją pominęła w pakowaniu :) Jeszcze raz dziękuję, mam nadzieję, że jakoś to przeżyję :p
 
nagini Dasz sobie świetnie radę ;) Leżałam na sali z dziewczyną, która przeszło 2 dni miała skurcze, a potem dzieciątko nie dawało jej spać WCALE przez 3 dni, a świetnie sobie radziła. Wystarczy sobie przypomnieć, po co to wszystko. Przecież to nasze maleństwo przychodzi na świat, a więc warto się troszkę pomęczyć. A potem będzie tylko lepiej :) Mój Aluś właśnie zaczyna gaworzyć, śmieje się już, a nawet potrefimy go rozhihrać ;) Tak, że śmieje się na głos ;) Za nic nie zamieniłabym tych chwil z moimi chłopakami :)
 
No muszę sobie dać radę, teraz już wyjścia nie mam, nigdzie nie ucieknę hehe :) Ale nie mogę się doczekać kiedy w końcu przytulę mojego dzidziusia :)
 
reklama
Jak fajnie, że coś się rusza w tym wątku :)

Nagini84, a na kiedy masz termin? Może pisałaś, a ja przegapiłam :( 84 to Twój rocznik? Mój też ;)

Niedawno Was pytałam, gdzie w naszym rejonie jest duży wybór wózków, i muszę się pochwalić, że już dokonałam zakupu :D W dodatku udało mi się cenowo, bo znalazłam sklep internetowy z Jastrzębia, gdzie kupiliśmy Tako Jumper X (cały komplet, 3 części) za 1148 zł, czyli o 200 zł mniej niż w sklepach w Rybniku czy Wodzisławiu :) Odebraliśmy wózek osobiście, ze sprzedawcą świetny kontakt i polecam jak najbardziej! Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję adres:
Wzki dziecice

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie do rodzących w Rydułtowach - jak to jest z ubrankami dla dziecka? Trzeba mieć tylko na wyjście do domu czy na cały pobyt w szpitalu...? Może to głupie pytanie, ale z tego, co czytam na forum i słyszę od innych, różnie to wygląda w rozmaitych szpitalach... Z góry dzieki :)
 
Do góry