reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

hej:-D
glowa malutkiej spoko... malutki slad:-D
a moj zab... juz po nim... trzeba wyrwac resztke i wstawic sztuczny:-:)-:)-:)-(
ale dopiero w przyszlym tygodniu jestem zapisana:-D
 
reklama
basia To silna ta Twoja dzidzia jest ;-)

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy ze mną jest coś nie tak. Mam dwójkę dzieci, w tym Maksa który ma bardzo dziki temperament i minuty na tłku nie usiedzi. Do lekarza jak idę z Alusiem, czy do urzędzu itd, to albo jadę z mężem, albo proszę mamę, żeby popilnowała Maksa, bo z tą dwójką razem, to ja sama daleko nie zajdę. Chciałam, żeby poszedł do żłobka, a ja bym sobie do pracy poszła. Ale przez przekręty do żłobka się nie dostał. Na co rodzina mojego męża zgodnie orzekła, że ja się lenię w domu, a on pracuje po 16h. On się męczy, a ja nic nie robię. Dzisiaj jeszcze siostra mężą stwierdziła, że mam rozdwojenie jaźni, bo ONA nie pamiętała o chrzcinach Aleksa. Że niby jej nie mówiliśmy, a zrobiliśmy to na samym początku właściwie. I teraz, ponieważ powiedziałam jej, co o tym myślę, jestem złą matką, która nie potrafi zająć się dziećmi, wykorzystuje męża i leży brzuchem do góry nic nie robiąc. Ja już sama nie wiem, co mam o tym myśleć, zaczynam w to wierzyć i mi wchodzi jakaś deprecha... Siedzę i ryczę. Do tego Aluś mi gorączkuje, a ja nie pójdę z nim taki kawał do przychodni w ulewie... Już nie wspominając, że przy Maksie to ja niczego nie zrozumiem z tego, co do mnie będzie mówił lekarz. Aż tak podzielnej uwagi nie mam...

Dobra, kończę smęcić. Musiałam się wyżalić.
 
Natusa dziewczyno głowa do góry bo co znaczy sie "lenić" przy dwójce malutkich dzieci ? Nie słuchaj rodziny męża bo naprawde nie warto :) przecież wychowywanie dzieci to też praca za którą powinno nam państwo mimo wszystko płacić ... Nie przejmuj się bo nie warto !! A dlaczego Maksiu nie dostał się do złobka? A jeszcze to że Maksiu jest żywym dzieckiem to dziękuje Bogu bo lepiej jak wariuje niż jak by miał być smutasem :) :)
A tak wogole to musimy się spotkać ;) Bo mieszkamy w Rybniku. Chodzimy do tego samego lekarza i dzieci też ,a,y w tym samym wieku i nawet tak samo maja na imie heh ;)

Uśmiechnij się ! :)
 
hej:-D
NATUSA OLEJ ICH:-D:-D
naskrobalam czoraj posta dlugasnego... ale moja diablica gfo skasowala... wiec sie wkurzylam i wlaczylam kompa:dry::dry::-D

a ta glowka tomasakra... pilkarka mi rosnie:-D:-D
dwa razy probowala mi zeba wybic i jej sie udalo:dry::dry::dry:
 
Natusa nie słuchaj rodziny męża bo to co piszą dziewczyny to święta prawda wychowanie dzieci to też praca i to ciężka a przy dwójce dzieci to roboty niekiedy jest że cho cho a jeszcze przxy takich zywych szkrabach.Usmiechnij się i głowa do góry;-):tak:
Basia no to masz niezła piłkarke w domku hihih:-D:-D
 
Dziękuję Wam bardzo, dziewczynki :-D Podniosłyście mnie na duchu, i to baaaardzo.

Co do spotkania, to ja bardzo chętnie :-D Tylko niech się pogada wyklaruje i "jechane". Dziś jest ciepło, ale jutro znowu ma padać. No i znowu będę siedzieć z dzieciarami w domu. Dzisiaj Aluś był szczepiony i był BARDZO dzielny. Tylko się skrzywił troszkę :-D
Czy któraś z Was nosi swojego dzieciaczka w chuście??
 
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie: gdzie w rejonie Rybnika (może być też Wodzisław i okolice) można kupić niedrogo wózek dla dziecka? Wiem, że tych sklepów jest mnóstwo, ale może macie namiary na jakiś szczególny? Bo odwiedzenie wszystkich mnie ździebko przeraża :no: Z góry dziękuję :-D PS. A w ogóle, to które sklepy z artykułami dziecięcymi polecacie?
 
W markusi w wodzisławiu jest bardzo duży wybór wózków(ceny różne)Ja akurat kupowałam w rybniku na rynku jest taki sklep z art. dla dzieci,odzieżą ciążową i wózkami
 
Witam :)

Marbus na allegro :). Ja znalazłam bardzo fajny, dobrze się prowadzący wózek za 850 zł ze spacerówką, a były jeszcze tańsze, zwłaszcza tych polskich firm :).

A jak tam Wasze dzieciaczki? Te w brzuszkach też? :)

Moja Tośka się zrobiła ost baardzo kapliwa :D takie fajne dzidzi się po prostu zrobiło :))

Pozdrawiam :))
 
reklama
a ja witam was ponownie :) dziś mija TP a tu nic :) cisza i echo :) ciekawe kiedy się zacznie na 9 mam się stawić w szpitalu. W międzyczasie zdążyłam poleżeć na patologii an szczęście tylko profilaktycznie ... a u was widzę sporo się dzieje :)
PS też polecam allegro a jeśli wolicie stacjonarne to Markusia w Wodziu i kaja w gliwicach, poza tym jest jeszcze taki sklep jak sie jedzie z Wodzia na chałupki koło biedronki.Dużo sklepów wystawia na allegro i można potem kupić po tej cenie już na miejscu pozdrawiam serdecznie jeszcze w dwupaku :D
 
Do góry