reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

No to tak jak my :-) Też od razu zaczęliśmy się starać. Chociaż za pierwszym razem się nie udało i poroniłam w 6tc. A potem jakoś dwie kreski nie chciały się pojawić... A teraz już czekamy na drugiego urwiska :-D
 
reklama
ale fajnie ze nas jest tak duzo :) Natusa-Ty juz na koncówce ale Ci zazdroszcze ja jeszcze 3,5 tygodnia :/ masakra a boje sie jak cholera porodu :(
 
Ja też moge się dołączyć? ;)) Jestem z Rybnika ;) chodze do Szmita ale ide rodzic do Żor. Rodziłam tam rok temu i miło wspominam chociaż skończyło się cesarką.
 
Natalia A ja się nie boję ;-) Ostatnim razem było tak masakrycznie, że już gorzej być nie może, więc jakoś podchodzę do tego lajtowo :tak: Nie ma co się bać, bo co ma być, to będzie. A jak się boisz bólu, to poproś o znieczulenie zewnątrzoponowe. W Rybnickim szpitalu możesz je dostać za darmo.

Alusia Witam w klubie ;-) A do Szmita chodzisz państwowo czy prywatnie??
 
A on państwowo też przyjmuje? ;) To nie wiedziałam. Nie no ja chodze prywatnie ... szkoda tylko że on przyjmuje tylko w Rybniku a tam rodzić to ja się nie wybieram. A po drugie nie podoba mi się że nie wpuszczają tam na oddział mężów ...

Natusia Ciebie to kojarze z poczekalni :)) ;)) ale już Ci to pisałam. Powodzenia Ci życze !
 
reklama
natusa1988-serio w Rybniku podają znieczulenie ?? ale ja słyszałam ze tam za miło nie jest :/ ja w żorach rodziłam tzn pierwsza miałam cesarke i dlategho moze tak panicznie boje sie porodu bo nie wiem co i jak :( chyba tez bym wolała miec drugą cesarke :/
 
Do góry