reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

a Wy tu o porodach :p

witam nowe dziewczyny :)
widzialam ze ktoras z Was ma 6miesieczne niemowle i mysli o kolejnym :-D

u nas najpierw priorytetem jest budowa domu a potem bedziemy intensywnie starac sie o syna :)

dziewczyny jak juz porodzicie poponuje zrobic zjazd w rybniku np :)
 
reklama
Ale się rozpisałyście! Widzę że mnóstwo ciężarówek tu mamy. Życzę łatwych porodów - aż mi trochę żal że nie jestem w ciąży :-) ale co tam, może jeszcze kiedyś będę.
Co do lekarzy to Szuścik fajny - bo to mój gin :-), Krzak-Bieńkowska szyła mnie teraz po porodzie i była bardzo miła, ale przy poronieniu nie wspominam jej zbyt miło.
Natusa my na naszego Aleksandra mówimy normalnie Olek (niby to samo imię a całkiem inne :-D)
A jeśli chodzi o odwiedziny na położniczym to patrząc na to z drugiej strony ja leżałam za każdym razem w sali dwuosobowej i owszem fajnie by było gdyby ktoś mógł wejść do mnie ale już bliscy tej drugiej pani by mnie troche krępowali, więc właściwie myślę że to dobrze że się tam nikt nie pałęta. A ludzie są różni.

Zjazd - super propozycja!
 
Hehe zjazd - super pomysł. Koniecznie z naszymi pociechami ;-)
ewusek U nas jakoś Olek nam nie leży w zdrobnieniu. Nie wiem czemu. Tak się już przyjęło, że zostanie Aleks i już. :-)
 
oczywiscie ze Z bo inaczej sobie nie wyobrazam ;p


pomyslec ze w zeszloroczne upaly to ja wiecej czasu nad kibelkiem spedzilam a teraz siedze z czkającą i gryzącą moj palec Majka :-D
 
Rok temu o tej porze to z Maksiem w DinoParku byliśmy. Ale uciekał przed tymi ryczącymi dinozaurami :-pLedwo co się nauczył chodzić...
 
Dzisiaj miała iść do szpitala, więc prawdopodobnie przynajmniej coś próbują... Ale z doświadczenia wiem, że to nie zawsze tak od razu działa ;-) Ale w końcu coś się zacznie dziać. Jak to powiedział pewien znany filozof, co weszło, wyjść musi :-D
 
Hej Dziewczyny! Fajnie poczytać jakies wieści od sąsiadek prawie zza miedzy ;) Ja jestem z Rydułtów, więc jeśli ktoś chce się podzielić swoimi wspomnieniami z rydułtowskiego szpitala, chętnie poczytam, bo tutaj mam zamiar rodzić we wrześniu. Chapicha też rodzi w Rydułtowach i mocno trzymam za nią kciuki... Ech, jak ja bym już chciała mieć ten poród za sobą! A z drugiej strony - lubię być w ciąży! :-D choć to pierwszy raz... :-)
 
kurcze już myślałam że coś pomyliłam z osobami dzis rodzącymi:-Dale chyba nie no więc Chapicha dziś ma rodzic tak? Natusa Ty też się dziś wybierasz do lekarza i wrazie czego na oddział tak?no to jeśli tak to trzymam mocno kciuki...

u nas dzis piękna pogoda ,zresztą u was pewnie też :-Dbyliśmy rano na dniach otwartych przedszkola i dzieci nie chciały wracac do domu tak im sie tam spodobało:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Natusa - nie miałaś dzisiaj jechać do szpitala?:-)
Ja od rana szaleję z oknami i porządkami..stwierdziłam, że ostatnie dni wolnego (do tego jeszcze słoneczne) trzeba wykorzystać i ogarnąć mieszkanko..Od poniedziałku wracam do pracy, a z małą będzie teściowa..Wolałabym potem nie usłyszeć przypadkiem o brudnych firanach czy coś..:wściekła/y:;-)
 
Do góry