reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Witam Witam!!! moje kochane maleństwo urodziło się 16.08.2010 a wczoraj wyszłam ze szpitala :) córa urodziła się 2 t po terminie , było trochę nerwów itp, od 9go byłam w szpitalu, skończyło sie na cc.....Ale to BYŁO... wszystko mija w 1 sek jak zobaczysz oczka twojego dziecka ... nigdy tego nie zapomnę...Córeczka JEST teraz pępkiem świata ...uczymy sie wszystkiego , i jest naprawdę super, wszystko do przeżycia ale jeszcze chyba da nam popalić :) Pozdrawiam wszystkie mamuśki!!!
Gdyby ktoś miał jakieś pytania a propos szpitala służę informacja ( 7 dni na PC, z czego jakieś 3 na porodówce i 6 na położnictwie :)
 
reklama
Anusia Gratuluję z całego serducha :) Jak to jest, że się same dziewczynki rodzą, a ja mam dwóch chłopaków :p Nie narzekam! Tylko mnie nostalgia naszła ;P I jak to miło, że nie tylko ja byłam taka dwa tygodnie przeterminowana :p Niech Wam się dzidzia zdrowo chowa, bo to najważniejsze. I masz rację, da wam popalić, jak każde dziecko. Ale to, niestety, jest wpisane w pakiet :p A jak Maleńka ma na imię (może wspominałaś, ale moja pamięć do imion i dat jest bliska zeru, taki defekt ;P).
 
Anusia gratulacje:-)jejciu jak tak czytam o tych waszych szkrabkach to niekiedy zachciewa mi się jeszcze:baffled:kto wie może za kilka lat...tylko ja się smieje że chciała bym bliźniaki:szok::-Dbo i córcie i syna juz mam a bliźniaków jeszcze nie:-D:-D:-D
 
monia Ty uważaj co mówisz, bo mojej koleżance też się zachciewało bliźniaków i urodziła trojaczki :D Aaaaale miała bonanze :D A mnie się marzy jeszcze córcia...
 
oooooooo trojaczki to nie:no::-D
Nagini gdzie wklejałas kod suwaczka?musisz wejśc wOPERACJE-EDYTUJ SWÓJ PROFIL- EDYTUJ SYGNATURE I Tam wkleic kod
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry