reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

maxwell Ciekawe... Może lepiej kąpać ją gdzieś indziej, poza łazienką? Macie pewnie małą wanienkę, więc po prostu do niej wody nalać i postawić w pokoju? Ryzyko zalania istnieje :-p aczkolwiek może jej coś nagle przestało się w łazience podobać?
 
reklama
Witam wszystkie Panie :).

No i stało się :D... Nasz córeczka urodziła się 9 czerwca o 6.30 :), od wczoraj już jesteśmy w końcu w domu :))..

Pozdrawiam:))
 
chapicha GRATULACJE!!!!! :-D Opowiadaj, jak było.
Ja mam znowu skurcze, w miarę regularne, ale równie regularnie się wyciszające. Taka ciekawostka:-p Przy odrobinie szczęścia Aluś też zdecyduje się wyjść :-D
 
Chapicha, GRATULACJE!!!! Chyba nie tylko ja czekałam tutaj na dobre wieści od Ciebie! :-)
Jak znajdziesz chwilkę czasu, napisz coś więcej, pozdrawiam Cię serdecznie!
 
reklama
No i jutro ostatecznie idę do szpitala. :-( Wczoraj cały dzień i dziś całą noc miałam skurcze, ale się wyciszały i teraz jestem masakrycznie wykończona, tak, że boję się, co będzie dalej... Lekarz mi zapowiedział kroplówki, ale one na mnie poprzednio nie działały i zaczynam sie poważnie bać... :-(
 
Do góry