reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
Moze kogos zainteresuje : Prowadzimy zajęcia adaptacyjne
dla dzieci w Przedszkolu Bajtuś 2 w Rybniku ul. Mikołowska. Zajęcia
odbywają się w soboty od godz. 9.00 - 12.00 - jednorazowy koszt 20 zł.
Zajęcia mają na celu przygotowanie dzieci do przedszkola, oswojenie
się z miejscem, integracja z grupą i współpracę, na zajęciach dzieci
sa same - choć w razie potrzeby można zostać w dzieckiem.
Udział należy zgłosić telefonicznie lub emailowo
 
Witajcie mamy z Rybnika :)
Może zainteresują Was spotkania dla mam z maluchami w duchu pedagogiki Waldorfskiej.
Zapraszamy we wtorki na godzinę 11.00 w Pracowni Jogi i Działań Twórczych przy ul. Wyzwolenia 87 w Rybniku.

W razie zainteresowania i pytań piszcie tutaj lub na maila agatgo@gmail.com
 
Dziewczyny wiem że może to nie miejsce na takie pytanie ale pilnie szukam mieszkania 2 pokojowego w jakiejś rozsądnej cenie. Najlepiej tak maks. do 1100zł już wszystko. W okolicach Rybnika, Żor :)
Jeśli ktoraś może coś wie to dajcie znać.
 
Witam, jestem mamą listopadową 2010. Mój synek Krzyś bierze udział w konkursie gdzie do wygrania jest 2000 zł. Bardzo proszę o wsparcie i oddanie głosu na Krzysia. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję. Wystarczy tylko kliknąć

Proszę głosujcie na Krzysia: WIELKI FINAŁ
 
Cześć, dziewczynki :-D Dawno mnie tu nie było :happy: Co tam slychać u Was?
U mnie po staremu ;-) Dalej lideruję w AVONie, zajmuje się Maksem i Aleksem, właśnie obaj ospę przeszli. A z nowości to tyle, że kształcę się na kosmetyczkę :-D Także jakby co, to się polecam :-p
 
SPRZEDAM 3 paczki oryginalnych pampersów (250 szt) rozmiar 2 za 100 zł
Sprzedaję, bo dostaliśmy za dużo a córka już wyrosła z tego rozmiaru.

Sprzedam także pojedyńczo po 35 zł/paczka

Info na prv
 
reklama
Do góry