reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
hej dziewczyny:-D
no i zlapalo mnie chorobsko... kaszle okropnie i prawie nie spie przez to... a Tym ktore podzielaja moj los zdrowkA zycze:-D:-D:-D

dziewczyny pomozcie !!!!!
gdzie mozna kupic plaszczyk nie drogi na brzuszek...jezdzilam wczoraj trzy godziny po sklepach i nic... w PEPCO [przymierzalam piekny plaszcz ale na styk...a nie wiem ile mi brzusio jeszcze urosnie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
pomocy!!! z gory dziekuje za wszystkie rady:-D:-D:-D
 
Melduje sie że jestem! Wszystkim chorowitkom duzo zdrówka! Monia - gratuluję córeczki! A mnie wczorak Olo tak ugryzł w brodę że mam brzydki ślad. Siedzę w pracy zapudrowana, ale i tak widać.
 
Witam się porannie znad kubeczka soczku ;-)I muszę się pochwalić, że mojemu Alusiowi rośnie drugi ząbek :szok: To chyba na poczet ego, co tatuś stracił :-p
Maksio wczoraj po raz pierwszy zasnął bez paluszka w buzi :tak: Ale co to było zachodu! Musiałam mu powiedzieć, że paluszek mu odpadnie, jak go będzie tak ssał i połknie go. A że już go ten paluszek boli, to uwierzył. Kazał se lekarstwo dać, to polałam mu palucha solą fizjologiczną, zapakowałam łyżeczkę z syropkiem witaminkowym do dzioba i zabandażowałam rączkę ;-) Zadowolony Maks poszedł spać :tak:
 
OBECNA :D hehe :D
To ja ponownie grzecznie zapytuję się, kiedy możemy się wbić na parapetówkę :D

A my wczoraj mieliśmy przygodę... A. złamał sobie ząbek, dwójkę... Wygląda koszmarnie... Tak to jest, jak się leczy zęby u nie takiego dentysty... Niby fajnie zrobiony był, niby wszystko ok, a tu proszę... Przy samym korzeniu się po prostu ułamał... I znowu kasa na ząbki pójdzie... I jak ja mam w takich warunkach uzbierać na tą moją operację :D

Ha ha no w sobote przyjedziemy i do wtorku maz i moj brat bedzie z nami i bedziemy kombinowac z mieszkankiem:-) Ale juz w srode chetnie sie spotkam:-D A jak sobie zlamal biedny :-(?????
A jaka ty operacje chcesz sobie zrobic???


OBECNA;-):-)
Nuuuśka jak po wizycie znalazłas doktorka?
Natusa oj współczuje wydatków dentystowych ja ostatnio jak leczyłam zęba to zapłaciłam 400zł:szok:ale tam byłam pierwszy i ostatni raz..
a ja chodzę dzis szczęśliwa i dumna:-)moja córcia była dzis pierwszy raz po tygodniowej nieobecności w przedszkolu i same pozytywy ją dziś spotkały.Jutro jedzie jako przedstawiciel swojej grupy po odbiór jakiejś nagrody dla przedszkola w sumie jedzie tylko 10 dzieci na całe przedszkole po 2 osoby z każdej grupy no i akurat ona wylosowała że pojedzie no i pani pochwaliła prace plastyczne mojej córci innej pani przedszkolance a ta pani powiedziała to mi i ja o kilka cm urosłam:-D:-):-):-)

Wiesz co ja tak samo mialam wszystkie zeby poleczyc po ciazy razem 12 i za kazdego placilam 100 euro szok normalnie placimy kupe kasy za ubezpieczenie ale dentystka powiedziala ze jak na ubezpieczenie chce leczyc to mi czarne plomby zalozy!!!!:-0 No wiec musialam placic za kazdego i tym sposobem pozbylismy sie 1200 euro!!!!!!!!! Koszmar no ale juz porobione wszystko cale szczescie ale do teraz zaluje co ja bym se za ta kase kupila:szok:

Aha wiecie gdzie kupic w rybniku rolety ale nie takie na wymiar tylko ze pojde i kupie a nie czekac??? I takie naklejki na sciany ladne???;-)
 
malwina Najlepiej naklejki kupować na allegro. Tam masz największy wybór, chociaż musisz poczekac te trzy dni na przesyłkę. Podobnie rolety. Na wymiar kupisz, ale musisz poczekać. Ja czekałam 2 dni. A kupowałam w Realu na pasażu.
Zęba złamał sobie na widelcu. Po prostu źle zrobiony ząbek był i pękł. Zdarza się. Ale dentysta teraz się wykręca, że to nie jego wina. Postraszyłam go sądem, to powiedział, że przeczyta dokumentację i zobaczy, czy reklamacja jest zasadna. Znając życie pewnie nie będzie. A zbieram sobie na zmniejszenie biustu. Z NFZ-u to się nie doczekam. A to, bagatela, ok 9000zł. W Bytomiu bodajże jest fajny ośrodek.
 
Ja się chętnie podzielę ;) Na dzień dzisiejszy, jak nie zmniejszę piersi, to za 10 lat mogę wylądować na wózku inwalidzkim... Już mi kręgosłup siada...
 
reklama
Nie no, NFZ zrefunduje operację, ale kolejka oczekiwania jest na przynajmniej 4 lata, a poza tym refundacja obejmuje tylko zmniejszenie piersi, bez ich podniesienia. A to wtedy wygląda... Ehm... A jak coś, to musisz dopłacić do efektu tak czy inaczej. To ja już wolę sama sobie zaoszczędzić trochę i mieć jakiś wymierny efekt.
 
Do góry