reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

marbus gratulacje!!!!!!!!!!!! Niech się córcia zdrowo chowa.

A co do spania to moje chłopaki też nie należą do łaskawych. 6.30 pobudka. Adaś czasem pociągnie do 8.00 ale raczej budzi się koło 7.00
 
reklama
Hej, wpadłam się przywitać, choć dawno nic nie pisałam... W piątek mam rodzić, a czuję się dobrze, nic się nie dzieje, nawet skurczy przepowiadających już nie mam... Lipa...
 
Marbus masz śliczną córeczkę. A dodatkowo ma na imię Hania - tak jak moja siostra więc już jest całkowicie doskonała :-)
Nagini trzymam kciuki żebyś szybko i w miarę bezboleśnie urodziła. Wiem z autopsji że końcówka ciąży ciągnie się w nieskończoność :wściekła/y: Ale nie martw się - wkrótce będzie po wszystkim i jeszcze będziesz z uśmiechem wspominała oczekiwanie na poród :-)
 
Marbus idealna ! :)) A jaka duża :))

Nagini jeszcze troszeczkę ! :)) Wiem, końcówka zawsze najgorsza :))


A u nas coraz lepiej :), tzn znamy się już z Tośką bardzo dobrze :). No i moja mała kochana zabiera się do siadania ! :) Leżąc na prostym nogi i głowa do góry i zadowolona :)). A rośnie ten mój dzidź jak na drożdżach :). No też w końcu za niedługo kończymy już 4 miesiąc :)). Teraz sobie grzecznie leży a ja sobie "serfuję" po internecie :)).

Pozdrawiam Was kobitki i wszystkie dzieciaczki :))
 
Jeju jeju, ale ślicznotka :) Jak widzę takie malusieńkie dzidziolki, to chcę następnego ;) No bo co ja poradzę, że przy tych moich wielkoludach inne dzieciaczki wydają mi się o jakieś dwa rozmiary mniejsze ;P

Ach! Zapomniałabym ;) Haniu, witamy po tej stronie mamusiowego brzuszka :)
 
Hehe tak się jakoś złożyło ;)

Dziewczynki, a co sądzicie o tym, żeby spotkanie przełożyć na wiosnę? Nasze maluszki zdążą nieco podrosnąć, a poza tym w taką pogodę to nie chce się w ogóle z domu wyłazić...
 
reklama
Natusa ja jestem za !!
Ogólnie to mam do Ciebie pytanie. Jak sobie poradziłaś z depresją? Bo ja chyba wpadam. Chodze płacze z byle powodu i mam dość własnych dzieci i męża. Nie mam siły ciągle słuchać ryku moich dzieci... Wysiadam.

Dlatego żadko się odzywam bo tylko marudze i smęce :((
Tak tak mój jest Oluś z 11 czerwca
 
Do góry