reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Welcome to Rybnik :)

Czyli dr Szmit :-) my za dwa tygodnie jedziemy do Rybnika, do tescia i szwagierki i zostajemy tam az do porodu :) wiec wtedy sobie przedzwonie do Niego i umowie sie na wizytke. Uch za dwa tygodnie....to juz bedzie 34/35 tydzien :tak: mam nadzieje ze nie urodze do tego czasu hihi ani nie wyladuje znowu na PC:baffled:
 
reklama
Oj znam ten ból... Leżysz bez sensu tyle czasu i tylko patrzysz, jak kolejne laski znikają na porodówkach, by potem wyjechać z dzieciaczkiem w wózeczku... Ja po tym nabawiłam się depresji tylko i nic poza tym. Dlatego mój gin tym razem wolał przyspieszyć pewne rzeczy i nie wywalać bez potrzeby do szpitala. Siedziałam sobie w domq i buszowałam po forum ;P

Śliczną masz córeczkę :) Mała królewna :) Oj, mnie też się marzy dziewczynka... Ale pomyślimy o tym za parę lat ;P Póki co mam trochę dość lekarzy ;P
 
Ostatnia edycja:
:baffled: no niestety...ale powiedz mi Ty Alusia urodzilas terminowo z tego co pamietam tak? No u mnie jak na razie tylko anemia sie pojawila, ale przy coreczce bylo to samo :-( pakowalam w siebie co sie dalo a i tak niestety nie uniknelam tego. Tyle,że z Olusia przytylam prawie 30kg heh z 49kg do 78kg. a teraz na poczatku wazylam 60 a teraz 60,5 kg :baffled: wiec w sumie kolo 6 kg od poczatku, nom a to juz 8 miesiac leci.
 
Nom ja Olusie w 38 tygodniu urodzilam :D zobaczymy jak bedzie teraz ;)
Ale dwa tygodnie po terminie to uuu...dlugo dlugo sie dzidziolek w brzuszku trzymal.
 
Wrócę do tematu lekarzy. Ze mną tez się Szuścik umówił na masaż szyjki jak mu narzekałam że chcę już rodzić więc ja głosuję na Szuścika ;-):-):-):-)
A co do terminów porodów to u mnie Adi 2 dni po a Oli 8 dni po.
 
reklama
A masaż szyjki to mi robił swoją drogą... To jeszcze w gabinecie... I podczas porodu też. Ale w moim przypadku niewiele to dało. Nie powiem, że nic, ale niewiele. A boli to tak kur*****o, że szok. Nie chciała mi szyjka puścić i koniec ;) I w ten sposób kryzys siódmego centymetra miałam na trzecim. Bo po kilku godzinach nic a nic się nie zmieniło. Na szczęście potem nieco szybciej to poszło. Ale na siódmym centymetrze swoją drogą też nie chciało puścić ;P
 
Do góry