reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
He dziewczyny, na pewno już kojarzycie mnie z dwóch ostatnich prostow,dzisiaj zrobiłam przyrost bety i byłam w wielkim rozczarowaniu gdy zobaczyłam teraz wynik, ale są podane inne normy, laboratorium to samo, biorę duphaston 2x dziennie. Nie mogę się dodzwonić do lekarza. Od jutra przestać brać i wziąć to za biochemiczna ?
27Dc 19,4
29dc( dzień miesiaczki ) 17,6
 

Załączniki

  • 82C999C1-3A66-4301-9E5C-DF107CDB0F7E.jpeg
    82C999C1-3A66-4301-9E5C-DF107CDB0F7E.jpeg
    88,1 KB · Wyświetleń: 107
  • 62C13438-98D0-4429-BCF6-7C4DF4FD6BA9.png
    62C13438-98D0-4429-BCF6-7C4DF4FD6BA9.png
    35,6 KB · Wyświetleń: 109
Pełnia Księżyca wypada w niedzielę, 9 października o godzinie 22:54 :D
To nie widzę innej opcji, jak pozytywny test w niedzielę 9.10😅.

Kutwa, mój cykl zawsze zaczynał się w pełni. Mam nadzieję na inny rozwój wydarzeń, bo jakoś podskórnie czuję, że ten październik może być świetny 🤩.
Fizycznie czuję się dobrze, zawsze było mi już w tym czasie za zimno.

Siedziałam w usztrikowanych zokach (grube skarpety), w trzech warstwach podkoszulków, swetrów. Kiedy innym było w sam raz, mi było zimno.
I to wszystko przez tarczycę.

Teraz jest mi dobrze, samopoczucie świetne. Tarczyca się uspokoiła. Seks jest co dwa dni prawilnie.
Jestem nastawiona optymistycznie, bo październik jest piękny.
 
He dziewczyny, na pewno już kojarzycie mnie z dwóch ostatnich prostow,dzisiaj zrobiłam przyrost bety i byłam w wielkim rozczarowaniu gdy zobaczyłam teraz wynik, ale są podane inne normy, laboratorium to samo, biorę duphaston 2x dziennie. Nie mogę się dodzwonić do lekarza. Od jutra przestać brać i wziąć to za biochemiczna ?
27Dc 19,4
29dc( dzień miesiaczki ) 17,6

No niestety beta już spada 🥺 w takim przypadku powinno się odstawić leki i kontrolować bete
 
Strasznie mi przykro 🥺 czy jakoś się diagnozujecie? Przepraszam ale nie pamiętam jeśli mówiłaś
Partner zdrowy jak ryba, u mnie jedynie chore serce i niedomoga lutealna. Jestem bardzo młoda. Mam 22 lata, partner 26 ale oboje mamy swoje dobrze prosperujące firmy wiec mamy dobre podłoże i naszym marzeniem od zawsze było być młodymi rodzicami. Niestety to 3 ciąża biochemiczna w tym roku, we wtorek mam lekarza wiec porozmawiam z nim co dalej
 
Partner zdrowy jak ryba, u mnie jedynie chore serce i niedomoga lutealna. Jestem bardzo młoda. Mam 22 lata, partner 26 ale oboje mamy swoje dobrze prosperujące firmy wiec mamy dobre podłoże i naszym marzeniem od zawsze było być młodymi rodzicami. Niestety to 3 ciąża biochemiczna w tym roku, we wtorek mam lekarza wiec porozmawiam z nim co dalej

A jak badanie nasienia? Jak fragmentacja? Niestety nasienie jest często przyczyną wczesnych poronień. U Ciebie warto zrobić pakiet w kierunku trombofilii. Robiłaś?
 
reklama
A jak badanie nasienia? Jak fragmentacja? Niestety nasienie jest często przyczyną wczesnych poronień. U Ciebie warto zrobić pakiet w kierunku trombofilii. Robiłaś?
Nie robiłam tych badań ale bardzo dziękuje za podpowiedzi, porozmawiam o tym z lekarzem, czy są jakieś badania w tym kierunku które jeszcze powinnam zrobić ?
 
Do góry