reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Ja właśnie tez nie pamietam! Normalnie choruje może raz na rok a teraz ? 2 tygodnie temu mialam grypę a teraz zaczęła mi się angina. Dramat
Pytałam ginka, co ze staraniami, bo brałam antybiotyk i jakieś leki na recepte, to mówił, ze spokojnie możemy się starać, jak już poczuje się lepiej. A tu dalej cieknie z nosa 🥲 owulacje mam mieć pon/wtorek, może jeszcze dojdę do sobie. A Ty byłaś u lekarza z ta angina?
 
Dziewczyny ja miałam @ regularnie ci 28 dni . W lipcu zaszłam w ciążę 4 lipca miałam okres w sierpniu już nie dostałam test pokazał II kreski niestety 14 sierpnia w 6tc poroniłam . Teraz miałam dłuższy cykl 31 dni we wrześniu . 14 września miałam @ . Seks był 5,12 i 15 września czy jest jakaś szansa żeby zaskoczyło ? Nie wiem kiedy mam owulacje .
 
Ale przyjmują tam lekarze ;-)? Bo zauważyłam że w zwykłym punkcie Diagnostyki nie ma takiej opcji, żeby wygenerowali kod ale w przychodni babeczki z recepcji po prostu wystawiają zlecenia w imieniu lekarza :D. Tak dostałam skierowanie na USG xD.

Także mój punkt jest taką Diagnostyką gdzie jest tylko pani od pobierania krwi i dlatego tak się nie da :-(.
a to tak 😁 możliwe ze właśnie tak to ogarniają 😂
 
reklama
Do góry