reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Nie. Owszem lubię lato, lubię jak jest gorąco, ale lubię też ogień w kominku, gorącą czekoladę pitą do serialu na Netflix. To też mój miesiąc urodzin więc też jakoś mam lepszy humor. No i nie będę kłamać, ze dużo oczekuję od tego miesiąca. Badania krwi wyszły w normie, pierwszy monitoring w sobotę, 3 dawki leków za mną także przebieram nogami na to co tam się dzieje.
Też jestem lekko podziębiona, ale w ogóle się tym nie przejmuję bo w każdej ciąży byłam chora :p można więc powiedzieć, że dla mnie to wręcz dobry znak



Widzę, że znalazłaś, ale gdyby ktoś miał problem to zapraszam, zapraszam :)


O to trzymam kciuki, żeby ci się udało! Daj znać po monitoringu. Może faktycznie te przeziębienia przyniosą nam ciąże 😁
 
reklama
W ogóle jak którąś interesuje jak to jest na stymulacji gonadotropinami (rekovelle) to po 3 dawkach w sumie nie odczuwam jakiś mocnych skutków jak na razie. Raz mnie pobolewa prawy raz, lewy jajnik ale bardzo delikatnie. Jedynie co to mam wrażenie jakbym miała masę śluzu czego wcześniej u siebie nie obserwowałam. A dzisiaj dopiero 7dc. Miałam z racji monitoringu nie mierzyć temperatury i nie robić testów owulacyjnych, ale może się jednak pobawię :D żeby sobie zobaczyć jak to wszystko razem będzie wyglądać. Niczym bób przykazał 😂

O to trzymam kciuki, żeby ci się udało! Daj znać po monitoringu. Może faktycznie te przeziębienia przyniosą nam ciąże 😁

Tu krążyła lista jakiegoś świra xD i on tam mówił, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin. Do tego, coś też było o wpływie pełni na ciąże, a u mnie owulacja szykuje się w jej okolicy. No i jeszcze wróżka mówi że skorpiony ciąż do końca roku, także no nie ma opcji na brak ciąży u mnie.
Nie będę też ukrywać, że w związku z rekovelle liczę na bliźnięta! 👶👶🍼🍼
 
W ogóle jak którąś interesuje jak to jest na stymulacji gonadotropinami (rekovelle) to po 3 dawkach w sumie nie odczuwam jakiś mocnych skutków jak na razie. Raz mnie pobolewa prawy raz, lewy jajnik ale bardzo delikatnie. Jedynie co to mam wrażenie jakbym miała masę śluzu czego wcześniej u siebie nie obserwowałam. A dzisiaj dopiero 7dc. Miałam z racji monitoringu nie mierzyć temperatury i nie robić testów owulacyjnych, ale może się jednak pobawię :D żeby sobie zobaczyć jak to wszystko razem będzie wyglądać. Niczym bób przykazał 😂



Tu krążyła lista jakiegoś świra xD i on tam mówił, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin. Do tego, coś też było o wpływie pełni na ciąże, a u mnie owulacja szykuje się w jej okolicy. No i jeszcze wróżka mówi że skorpiony ciąż do końca roku, także no nie ma opcji na brak ciąży u mnie.
Nie będę też ukrywać, że w związku z rekovelle liczę na bliźnięta! 👶👶🍼🍼

To jest chyba ojciec sroka czy coś takiego 😂 Na jego liście jest, że kobieta powinna być zmęczona podczas stosunku 😂 a co do tego miesiąca urodzinowego to u mnie w maju nie zadziałało 🤷‍♀️
Oby te gwiazdy miały zapisaną ciążę dla Ciebie na ten rok 😁
 
Błondziorno!
Do testujących z dzisiaj: macie jeszcze dwa dni za zreflektowanie się za cały wrzesień xD. Liczę na pozytywny odzew.


Kurczę, ponad 9 lat słyszę o tej środzie 😄.
Tylko fakt jest taki, że żartowałam z tym rzyganiem lodami. Nie jestem aż tak dobrą żoną, żeby co środę się wykazywać oralnie xD.
Ej, ponad 5 lat po ślubie, to już rutyna się wkrada- seks co dwa dni na przykład 😂.
U mnie dziś negatyw.. Jakieś 12/13dpo i dupa, nawet cienia cienia 😔 Pobolewa mnie brzuch i zaraz ekspludują cycki więc pozostało już tylko odliczać do kolejnego cyklu.. Trzymam kciuki za pozostałe testujące!
 
W ogóle jak którąś interesuje jak to jest na stymulacji gonadotropinami (rekovelle) to po 3 dawkach w sumie nie odczuwam jakiś mocnych skutków jak na razie. Raz mnie pobolewa prawy raz, lewy jajnik ale bardzo delikatnie. Jedynie co to mam wrażenie jakbym miała masę śluzu czego wcześniej u siebie nie obserwowałam. A dzisiaj dopiero 7dc. Miałam z racji monitoringu nie mierzyć temperatury i nie robić testów owulacyjnych, ale może się jednak pobawię :D żeby sobie zobaczyć jak to wszystko razem będzie wyglądać. Niczym bób przykazał 😂



Tu krążyła lista jakiegoś świra xD i on tam mówił, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin. Do tego, coś też było o wpływie pełni na ciąże, a u mnie owulacja szykuje się w jej okolicy. No i jeszcze wróżka mówi że skorpiony ciąż do końca roku, także no nie ma opcji na brak ciąży u mnie.
Nie będę też ukrywać, że w związku z rekovelle liczę na bliźnięta! 👶👶🍼🍼

No to nie ma innej opcji jak ciąża u mnie w październiku 🤣🤣🤣🤣
Co do pełni hmmm nie wiem kiedy ma być ale owu ma byc około 10 października 😁
A jak nie zajdę to tego " świra Srokę " znajdę i niech zmienia te swoje brednie w tej książeczce.... Bo ostatnio cały dom wysprzatalam, samochody ogarnęłam baaa nawet trawnik skosilam i drzewo do pieca narabalam , byłam padnięta a i tak ciąży nie było 😡😡😡😡 daje mu ostatnią szansę !!!!
 
No to nie ma innej opcji jak ciąża u mnie w październiku 🤣🤣🤣🤣
Co do pełni hmmm nie wiem kiedy ma być ale owu ma byc około 10 października 😁
A jak nie zajdę to tego " świra Srokę " znajdę i niech zmienia te swoje brednie w tej książeczce.... Bo ostatnio cały dom wysprzatalam, samochody ogarnęłam baaa nawet trawnik skosilam i drzewo do pieca narabalam , byłam padnięta a i tak ciąży nie było 😡😡😡😡 daje mu ostatnią szansę !!!!

Pełnia Księżyca wypada w niedzielę, 9 października o godzinie 22:54 :D
 

Załączniki

  • IMG_3156.jpeg
    IMG_3156.jpeg
    52 KB · Wyświetleń: 59
Jeszcze u lekarza nie byłam :/
Ja starań też nie odpuściłam, dzisiaj jest 4 dpo więc dobrze, że rozłożyło mnie po owulacji. Mam nadzieje, że poczujesz się lepiej
I wzajemnie, dużo zdrowia. Jakby co, na gardło polecam octeangin, mi szybko pomógł, myślałam ze mam anginę, a to było zapalenie gardła i obyło się bez antybiotyku.
 
I wzajemnie, dużo zdrowia. Jakby co, na gardło polecam octeangin, mi szybko pomógł, myślałam ze mam anginę, a to było zapalenie gardła i obyło się bez antybiotyku.

Dziękuje bardzo, na razie mam tylko tantum verde tabletki (te znieczulające), ale skoczę jeszcze do apteki i dodatkowo zrobię sobie jakąś płukankę.
 
reklama
Do góry