reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Pytałam ginka, co ze staraniami, bo brałam antybiotyk i jakieś leki na recepte, to mówił, ze spokojnie możemy się starać, jak już poczuje się lepiej. A tu dalej cieknie z nosa 🥲 owulacje mam mieć pon/wtorek, może jeszcze dojdę do sobie. A Ty byłaś u lekarza z ta angina?

Jeszcze u lekarza nie byłam :/
Ja starań też nie odpuściłam, dzisiaj jest 4 dpo więc dobrze, że rozłożyło mnie po owulacji. Mam nadzieje, że poczujesz się lepiej
 
reklama
reklama
Dzień dobry! Chciałabym zapytać jak wy się czujecie w te jesienne chłodne dni ? Dopadła już was jesienna chandra? Mnie już niestety tak.
Ja szczerze mówiąc nie wiem czy mogę liczyć na październikową ciąże bo już drugi raz w tym miesiącu jestem chora. 🤦‍♀️

Nie. Owszem lubię lato, lubię jak jest gorąco, ale lubię też ogień w kominku, gorącą czekoladę pitą do serialu na Netflix. To też mój miesiąc urodzin więc też jakoś mam lepszy humor. No i nie będę kłamać, ze dużo oczekuję od tego miesiąca. Badania krwi wyszły w normie, pierwszy monitoring w sobotę, 3 dawki leków za mną także przebieram nogami na to co tam się dzieje.
Też jestem lekko podziębiona, ale w ogóle się tym nie przejmuję bo w każdej ciąży byłam chora :p można więc powiedzieć, że dla mnie to wręcz dobry znak

Hej :-) jest już wątek październikowy? Bo chce testowac 1go października i chce mieć miejsce by się pochwalić pozytywnym testem 😂 (żart)

Widzę, że znalazłaś, ale gdyby ktoś miał problem to zapraszam, zapraszam :)

 
Do góry