reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Błondziorno!
Do testujących z dzisiaj: macie jeszcze dwa dni za zreflektowanie się za cały wrzesień xD. Liczę na pozytywny odzew.


Kurczę, ponad 9 lat słyszę o tej środzie 😄.
Tylko fakt jest taki, że żartowałam z tym rzyganiem lodami. Nie jestem aż tak dobrą żoną, żeby co środę się wykazywać oralnie xD.
Ej, ponad 5 lat po ślubie, to już rutyna się wkrada- seks co dwa dni na przykład 😂.

My z mężem jesteśmy 11 lat razem ale 3 po ślubie. Oj wczesniej to żyć bez seksu nie mogłam 🤣🤣🤣 najchętniej codzien bym chciała... Ale jakoś w tym roku mi libido spadło 😁😁😁 nieraz jest cały tydzień bez ❤️🤣🤣🤣🤣
 
Mam z pracy, płacę chyba 20 czy 30 PLN miesięcznie bo resztę płaci pracodawca. Korzystam z telewizyt u diabetologa, alergologa. Byłam na wizycie u gina jak chciałam monitoring. Oprócz tego wszystkie badania krwi, które nam w pakiecie ciągnę z tego. Także nawet za 150 PLN miesięcznie by mi się opłacało :D.
A w tym PZU trzeba mieć skierowanie na badania za każdym razem, czy po prostu można iść do labo, zrobić na życzenie i jest to w ramach pakietu?
 
A w tym PZU trzeba mieć skierowanie na badania za każdym razem, czy po prostu można iść do labo, zrobić na życzenie i jest to w ramach pakietu?
Honorują skierowania od specjalistów, którzy nie współpracują z PZU. Co w praktyce wygląda tak, że dzwonię na infolinię, mówię że ginekolog dał mi skierowanie na jakieś tam badania, oni mi generują kod, z którym idę do punktu pobrań i robię badania nie płacąc. Nie pytają o nazwisko tego ginekologa ;-). Więc zdarzyło mi się zlecić sobie badania samodzielnie :p.

Jak lekarz współpracujący z PZU daje Ci takie skierowanie to sama się możesz przez aplikację umówić i nie musisz dzwonić na infolinię. Taka jest różnica :-).
 
Honorują skierowania od specjalistów, którzy nie współpracują z PZU. Co w praktyce wygląda tak, że dzwonię na infolinię, mówię że ginekolog dał mi skierowanie na jakieś tam badania, oni mi generują kod, z którym idę do punktu pobrań i robię badania nie płacąc. Nie pytają o nazwisko tego ginekologa ;-). Więc zdarzyło mi się zlecić sobie badania samodzielnie :p.

Jak lekarz współpracujący z PZU daje Ci takie skierowanie to sama się możesz przez aplikację umówić i nie musisz dzwonić na infolinię. Taka jest różnica :-).

Lub można mieć wspaniale Panie na recepcji jak ja które w życiu żadnego mojego skierowania do nikogo nie widziały i tylko im mówię listę życzeń i te co mam w ramach pakietu mam za darmo, a te które nie po prostu opłacam 😁
 
Lub można mieć wspaniale Panie na recepcji jak ja które w życiu żadnego mojego skierowania do nikogo nie widziały i tylko im mówię listę życzeń i te co mam w ramach pakietu mam za darmo, a te które nie po prostu opłacam 😁
Ale to w placówkach PZU :D. A ja do takiej nie chodzę tylko do współpracującej z nimi u mnie Diagnostyki - w punkcie Diagnostyki nie ma takiej możliwości, żeby oni mi wygenerowali kod.

Przy czym zadzwonienie na infolinię to 5 minut roboty więc nie jest to jakiś problem jakby co :-).
 
Ale to w placówkach PZU :D. A ja do takiej nie chodzę tylko do współpracującej z nimi u mnie Diagnostyki - w punkcie Diagnostyki nie ma takiej możliwości, żeby oni mi wygenerowali kod.

Przy czym zadzwonienie na infolinię to 5 minut roboty więc nie jest to jakiś problem jakby co :-).

To nie placówka pzu 😎
Zwykła prywatna klinika, która honoruje pzu i chyba Allianz
 
Ale to w placówkach PZU :D. A ja do takiej nie chodzę tylko do współpracującej z nimi u mnie Diagnostyki - w punkcie Diagnostyki nie ma takiej możliwości, żeby oni mi wygenerowali kod.

Przy czym zadzwonienie na infolinię to 5 minut roboty więc nie jest to jakiś problem jakby co :-).
ja dokładnie tak samo ogarniam w PZU sprawę tzn zlecam sobie sama badania i zapisuję się przez konsultanta 😅
 
reklama
To nie placówka pzu 😎
Zwykła prywatna klinika, która honoruje pzu i chyba Allianz
Ale przyjmują tam lekarze ;-)? Bo zauważyłam że w zwykłym punkcie Diagnostyki nie ma takiej opcji, żeby wygenerowali kod ale w przychodni babeczki z recepcji po prostu wystawiają zlecenia w imieniu lekarza :D. Tak dostałam skierowanie na USG xD.

Także mój punkt jest taką Diagnostyką gdzie jest tylko pani od pobierania krwi i dlatego tak się nie da :-(.
 
Do góry