reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja akurat pisałam, o Twoim przeżywaniu, i juź większość osób zapewne twoje dalsze posty zeczely wkurzać, tylko Ci napisalam.ja , bo ileż można na prawde troche empatii ....bo nie takie każda z nas ma historie.... a ty myślisz nie wiem co...
no moze dzis troche przegielam wiem. Trudno bije sie w pierś. Ale nie poczulam sie fajnie jak dostalam odpowiedz na moje spostrzeżenie co do drugiej kreski na tescie.
 
reklama
@Kylyyy1408 szanuję i poprieram podejście, nie ma co się dawać zwariować.
Jeśli chodzi o dietę to generalnie dieta propłodnościowa ma takie sam zasady jak zdrowa dieta :D
Czyli dużo warzyw, strączki, pełnoziarniste produkty, dużo ryb. Mój mąż ije codziennie szklankę soku pomidorowego z łyżką oleju lnianego i oleju z czarnuszki. Do tego je orzechy brazylisjkie, migdały, dynie, słonecznik.
Kurde, aż się głupio czuję dając takie rady, bo niby wszystko wiem, a u nas jak nie było ciąży, tak nie ma...
Wierze, ze w końcu się uda ❤️ A Twoje rady na pewno pomogły już niejednym staraczkom 😘
 
I co mi to da ? Moze lepiej zebym zrezygnowala. Kiedys sie odwaze to napisze jak juz bede pewna ze zaszlam w ciaze napisze do was wynik bety pokaze test i usg. I moze wtedy nikt nie napisze ze czyjes jest bardziej pozytywne niz moje
I właśnie w tym poście widać kim jesteś... przyszłaś siė ewentualnie pochwaliç ciążą...nle wstrętne to...
 
no moze dzis troche przegielam wiem. Trudno bije sie w pierś. Ale nie poczulam sie fajnie jak dostalam odpowiedz na moje spostrzeżenie co do drugiej kreski na tescie.
to nie znaczy, że musisz strzelać focha...
Niejedna z nas tu dostała jakiś opiernicz, jak robiła lub gadała głupoty. I żadna się nie obraziła.
Jest tu masa wsparcia, wspaniałych rad i wspólnego przeżywania. A Ty się obrażasz i idziesz bo coś CI się nie spodobało. Rób jak chcesz, ale fajnie by było docenić czas i uwagę, którą wszystkie Ci poświęciłyśmy, a nie robić z nas złe...
 
no moze dzis troche przegielam wiem. Trudno bije sie w pierś. Ale nie poczulam sie fajnie jak dostalam odpowiedz na moje spostrzeżenie co do drugiej kreski na tescie.
no ale ja nie rozumiem tego. Napisałam normalnie, że u @acetylocholina widać bardziej kreskę niz u Ciebie normalnie, A Ty się wkurzyłas. Wygląda to tak, jakbyś nikomu nie życzyła ciąży tylko sobie
 
reklama
Do góry