reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
I co mi to da ? Moze lepiej zebym zrezygnowala. Kiedys sie odwaze to napisze jak juz bede pewna ze zaszlam w ciaze napisze do was wynik bety pokaze test i usg. I moze wtedy nikt nie napisze ze czyjes jest bardziej pozytywne niz moje
I co, to wychodzi na to , że chcesz swoją większość pokazać, skoro piszesz jak piszesz, pomyliłam się co do Ciebie, szukasz tylko ewentualnen aprobaty jak zajdziesz na moje oko...
 
tak wiem. Ale w poprzednich cyklach sie nie zabezpieczalismi i czesto szlismy na czlosc i okres przychodzil punktualnie i ciazy tez z tego nie bylo. Wiec mysle ze lipa i cykle sa bezowulacyjne.
Na spokojnie moja znajoma 2 lata nie zabezpieczała i nic, a później się starali i w 4 cyklu zaszła, więc nie ma co gdybać. Boisz się, że nie masz owulacji to idź na monitoring.
 
Haaaalo! Stop! Ktoś musi zatrzymać tę karuzelę nieprzyjemności!! Nie ma co się kłócić.. no bo po co, no bo o co? To tylko testy.. ja tydzień temu miałam dwie kreski, beta w pon ujemna i testy też a od dziś znowu kreski.. Może też dlatego dziewczyny bardziej widzą tę kreskę na nowo. Każdej z nas życzę wielkiej różowej krechy bez cienia wątpliwości..! Jak u mnie jutro zaś wyjdzie beta ujemna to kończę z testami i tylko robię bete w kolejnym cyklu z Ovitrelle. Cycki do góry i róbmy te dzieci bez nerwów 💆❤️✌️
 
To nie tak, po prostu za bardzo panikujesz, jest tu wiele staraczek , ktore nie liczyly na 1 cykl a ty tak , bo wyraźnie o tym mówiłaś. To nie jest tak że kto nie z tobą to przeciwko, po prostu ktoś patrzy trzeźwo na sytu Twoją, gdyby każda z nas miała takie podejście jak ty to olaboga... wylzuj troche, bo czuje spine od Ciebie jakbyś conajmniej rok bezowocnych starań miała, dla porownania ja 8 sykl i czekam na rezultat pomnóz swoje emocje razy 7 bo to Twój 1 i pomnóż razy więcej, bo nie jesteś tu sama. Każda z nas pomogła jak umiała , a ty dalej...omg🤷‍♀️
ale ja nie moie teraz o tym moim nakreceniu sie. Grzecznie napisalam ze ja nie widze drugiej kreski ale sie nie odzywam bo wszytskie jednak widza. A wy dalej swoje.
 
Haaaalo! Stop! Ktoś musi zatrzymać tę karuzelę nieprzyjemności!! Nie ma co się kłócić.. no bo po co, no bo o co? To tylko testy.. ja tydzień temu miałam dwie kreski, beta w pon ujemna i testy też a od dziś znowu kreski.. Może też dlatego dziewczyny bardziej widzą tę kreskę na nowo. Każdej z nas życzę wielkiej różowej krechy bez cienia wątpliwości..! Jak u mnie jutro zaś wyjdzie beta ujemna to kończę z testami i tylko robię bete w kolejnym cyklu z Ovitrelle. Cycki do góry i róbmy te dzieci bez nerwów 💆❤️✌️
i o to mi chodzilo ze ja poprostu tej kreski nie widzę. A spadla na mnie lawina.
 
Nie wejdzie człowiek przez dzień na forum, a tu krew się leje... :D

Spokojnie, drogie panie. Na zdjęciach czasem lepiej widać, czasem gorzej. Jedna widzi, druga nie, a każda chcę u siebie zobaczyć jak najszybciej. Uczmy się od siebie wzajemnie, zadawajmy pytania, bądźmy wyrozumiałe wobec swoich doświadczeń, bo po to to forum jest :)
 
reklama
Do góry