reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

nie no ja w takie rzeczy wierzę, tylko tak mnie to zastanawia, że jeden lekarz potrafi zobaczyć, a drugi nie… Chociaż miałam już styczność z różnymi lekarzami i takimi kwiatkami, że chyba już nic mnie nie zdziwi… Dlatego tak podchodzę z rezerwą do takich rzeczy… Bo ostatnio jednego lekarza dosłownie wyśmiałam w twarz takie rzeczy mi opowiadał, że byście nie uwierzyły (lekarz na NFZ i pracuje w szpitalu o zgrozo 🙆‍♀️)
Ja też byłam w szoku, byłam wkurzona 🤷 a tu jednak ciąża. Fakt to była przypadkowa wizyta u przykładowej doktor i to był mój błąd 🤬 chociaż żeby owulacji nie widzieć 🤷 jak się okazuje owualcja była bardzo w terminie bo z om dzisiaj jestem 6+1 a według USG 6+0 także o.

O lekarzach na NFZ to już nawet się nie wypowiem. Prywatnie też oczywiście można znaleźć niezłego ananasa z teoriami rodem z XIX wieku

Życzę powiedzenia wszystkim wrześniowo testującym 🤞🤞🤞🤞♥️⏸️⏸️⏸️⏸️
 
reklama
Przepraszam, że się wtrące ale w sierpniu byłam (dokładnie 3 sierpnia) na USG i lekarka nie widziała ciałka żółtego ani płynu w zatoce i powiedziała że owualcji raczej nie było. A była, bo jestem w ciąży 🤷 nie wiem czy było świeżo po owu czy ta lekarka niezbyt mądra ale ciaza jest (z obserwacji i kalendarzyka owu powinna być 1 albo 2 sierpnia)
Także @Kejcik trzymam kciuki 🤞🤞
@pietraczkaa czy Ty jesteś już majówką czy jeszcze na kwiecień się załapałaś? :)
 
Co Ci za ciekawości opowiedział? Pośmiejmy się ;)

Poproszę o zapisanie mnie naaaaa... 20 września.
że nie ma czegoś takiego jak ciąża chemiczna (mówiłam mu o moich trzech biochemach - nawet nie potrafił dobrze powtórzyć nazwy), a te 3 razy to mój mózg sam wytworzył hormon hcg, bo tak się zdarza jak się bardzo chce, ciąże na usg uwidacznia się już w 3 tygodniu, pierwszy raz słyszy o takim terminie jak nisza po CC, są tylko zrosty. Chodzę po tych specjalistycznych klinikach i oni wymyślają operują takimi terminami, żeby mądrzej brzmieć. Pyta się mnie po co robiłam betę, to mu mówię, że jak mam test ciążowy pozytywny to robiłam i potem przyrosty, poza tym jak mam nie robić jak mi się okres sporo spóźnia i jak doszliśmy do tego ile spóźniła mi się miesiączka, to powiedział: „a może faktycznie coś tam było…” 🤦‍♀️
 
że nie ma czegoś takiego jak ciąża chemiczna (mówiłam mu o moich trzech biochemach - nawet nie potrafił dobrze powtórzyć nazwy), a te 3 razy to mój mózg sam wytworzył hormon hcg, bo tak się zdarza jak się bardzo chce, ciąże na usg uwidacznia się już w 3 tygodniu, pierwszy raz słyszy o takim terminie jak nisza po CC, są tylko zrosty. Chodzę po tych specjalistycznych klinikach i oni wymyślają operują takimi terminami, żeby mądrzej brzmieć. Pyta się mnie po co robiłam betę, to mu mówię, że jak mam test ciążowy pozytywny to robiłam i potem przyrosty, poza tym jak mam nie robić jak mi się okres sporo spóźnia i jak doszliśmy do tego ile spóźniła mi się miesiączka, to powiedział: „a może faktycznie coś tam było…” 🤦‍♀️
pamiętam to
Skąd się tacy biorą, to ja nie wiem
:errr:
 
reklama
Do góry