reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Oj ja też zawsze marzyłam o tym, żeby urodzić dziecko w maju. Sama jestem z maja 😃 Najlepsze miesiące moim zdaniem to kwiecień, maj i czerwiec.
Ale wiadomo w obecnej sytuacji to każdy miesiąc jest dobry i nie ma co wybrzydzać.
Oby w tym miesiącu było jak najwięcej kreseczek!
No ja początkowo miałam mieć styczniowe dziecko, ale niestety😓…I nie wybrzydzałam, ale tak się stało, jak się stało (9 tc) i teraz oboje z mężem cała naprzód.
Po cichu liczę we wrześniu na ⏸.

Maj byłby jedynie wisienką na torcie.
 
reklama
Dziewczyny! Wolne terminy: 2, 3, 7, 8, 11, 14, 16, 22 i 28 września! Jeszcze nigdy nie było pełnego obłożenia! 😂🤣
2.09 dzien urodzin mojego męża - niestety przy odrobinie szczęścia będę dopiero 1 dzień po😁😁😁
Ale od 7 dni po czyli od 8.09 moge zajać wszystkie wolne terminy z moimi 10 testami 😁😁😁😁 ale chyba nie o takie obłożenie chodzi 🙈 🤣😂🤣😂
 
Hej dziewczyny 😁 ja jeszcze nie wiem kiedy będę testować 🥴 bo te moje cykle żyją własnym życiem 🥴 ale myślę, że gdzieś w okolicy 23 września 😁✊🏻 według kalendarza księżycowego 1 września będzie owulacja (🤣) z której ma być córa 😜 więc może jeden test zrobię 15 września 🤔 zobaczę biel ale dlaczego nie sprawdzić 🤷🏼‍♀️🤭 a od 23go będę testować aż do okresu 🥴🔫

Jedziemy z tym tematem dziewczyny 👊🏼💥🏋🏼‍♀️
 
Hej dziewczyny 😁 ja jeszcze nie wiem kiedy będę testować 🥴 bo te moje cykle żyją własnym życiem 🥴 ale myślę, że gdzieś w okolicy 23 września 😁✊🏻 według kalendarza księżycowego 1 września będzie owulacja (🤣) z której ma być córa 😜 więc może jeden test zrobię 15 września 🤔 zobaczę biel ale dlaczego nie sprawdzić 🤷🏼‍♀️🤭 a od 23go będę testować aż do okresu 🥴🔫

Jedziemy z tym tematem dziewczyny 👊🏼💥🏋🏼‍♀️
to wpisać na 23.09? 😉
 
reklama
Do góry