reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
To prawda. Ja mieszkam w Niemczech i tez nie można iść sobie od tak na betę. Szukałam prywatnych laboratorium i żadnego nie znalazłam. A do ginekologa idzie się najwcześniej w 6 tygodniu.
Ja na pierwsze usg poprzednio poszłam w 6 tygodniu i to tylko prywatnie oczywiście. Do lekarza między 8-10 tygodniem, gdzie w sumie już miałam martwy płód, ale nikt tego nie sprawdził wtedy 😑
 
Heej!
Zrobiłam testa.... nie wiem czy tylko ja się tak przy tym trzęsę jak galareta jak czekam żeby w koncu spojrzeć?😆

Nie wiem co myśleć, pierwsze spojrzenie no kur** nic.. wiedziałam, ale przy bliższym spojrzenie..juz sama nie wiem, niby to 10/11 dpo, bardziej 11. Ale mąż mówi, ze cos widzi, ale zebym się nie nakręcała... wstawiam fotki.
 

Załączniki

  • f381b5b6-79d4-4e78-8368-66b7c4b6fb90.jpeg
    f381b5b6-79d4-4e78-8368-66b7c4b6fb90.jpeg
    25,5 KB · Wyświetleń: 129
  • 816e905f-c4b2-4569-a3ae-4244db412b06.jpeg
    816e905f-c4b2-4569-a3ae-4244db412b06.jpeg
    78,7 KB · Wyświetleń: 128
Heej!
Zrobiłam testa.... nie wiem czy tylko ja się tak przy tym trzęsę jak galareta jak czekam żeby w koncu spojrzeć?😆

Nie wiem co myśleć, pierwsze spojrzenie no kur** nic.. wiedziałam, ale przy bliższym spojrzenie..juz sama nie wiem, niby to 10/11 dpo, bardziej 11. Ale mąż mówi, ze cos widzi, ale zebym się nie nakręcała... wstawiam fotki.
Coś widać a nie masz innego testu ? Pinki bardzo słabo się wybarwiają
 
reklama
Do góry