reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Nie mam, mam jeszcze jednego pinka na jutro
Polecam lecieć dp apteki po jakis strumieniowy i zrob jutro 2 pink i strumieniowy - będzie pewniejszy wynik. Te plytkowe czasami łapią dziwną testową, ze jest jakby korytko na kreskę, nie lubię tych testów. Ale owszem widzę, ze tam cos jest.
 
reklama
Polecam lecieć dp apteki po jakis strumieniowy i zrob jutro 2 pink i strumieniowy - będzie pewniejszy wynik. Te plytkowe czasami łapią dziwną testową, ze jest jakby korytko na kreskę, nie lubię tych testów. Ale owszem widzę, ze tam cos jest.

Okej, kupię dzisiaj.
Śniło mi się, przed samym wstaniem, że robilam test ciążowy e pracy i było jak teraz, ze najpierw ee nie ma nic, a później jednak coś widać, ale mocniej. Mega dziwne.
 
Heej!
Zrobiłam testa.... nie wiem czy tylko ja się tak przy tym trzęsę jak galareta jak czekam żeby w koncu spojrzeć?😆

Nie wiem co myśleć, pierwsze spojrzenie no kur** nic.. wiedziałam, ale przy bliższym spojrzenie..juz sama nie wiem, niby to 10/11 dpo, bardziej 11. Ale mąż mówi, ze cos widzi, ale zebym się nie nakręcała... wstawiam fotki.
kup pinka patyka i nasikaj na niego jeszcze dziś, jeśli to prawilna kreska to wyjdzie też z późniejszego moczu 🤞🤞🤞 Biegnij do rossmana! 😁
 
Tutaj chyba trochę lepiej widać
 

Załączniki

  • aa562166-6813-4bdf-bd23-845df32d9ad3.jpeg
    aa562166-6813-4bdf-bd23-845df32d9ad3.jpeg
    69 KB · Wyświetleń: 120
Nie wiem czy jest sens z nie porannego, bo ja dziennie chodzę chyba co najmniej 20 razy na siku, za duzo wody pije i tak o 😆
to przytrzymaj trochę! Mi przy becie 9 wychodziły kreski z każdego moczu. I nie idź do rossmana tylko do Hebe bo promocja jest 😂
 

Załączniki

  • IMG_2035.jpeg
    IMG_2035.jpeg
    42,5 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry