reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Wysechł do zera to lepiej widać :)
Przykro mi ale dla mnie to na pewno nie jest ciążowa kreska. ( ale obym się myliła!) może jestem już sceptycznie nastawiona po moich przygodach z dwóch dni wcześniej, no ale typowo wyglada na fabryczny ślad 🤷‍♀️
A to moja kreska która była fałszem i to na pinku który „nigdy nie kłamie” 👿
 

Załączniki

  • 05449854-8C74-442F-ABFB-F2FF7545EB7C.jpeg
    05449854-8C74-442F-ABFB-F2FF7545EB7C.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 128
  • B93BCCF5-59D5-4C21-BD9A-C7E7160EC03A.jpeg
    B93BCCF5-59D5-4C21-BD9A-C7E7160EC03A.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 131
Polecam shopee, taniutko, ja zamawiam 10 szt pinkow, i test wychodzi po 3 zł z goroszami czasami 4 zł z groszami.

No zazwyczaj zamawiałam na allegro bo ja kilka szt zamawiam tylko, ale byłam przy okazji i mówię to kupię na miejscu... No i szok normalnie, ale cóż mogłam spojrzeć na cenę a nie brać w ciemno.
 
Przykro mi ale dla mnie to na pewno nie jest ciążowa kreska. ( ale obym się myliła!) może jestem już sceptycznie nastawiona po moich przygodach z dwóch dni wcześniej, no ale typowo wyglada na fabryczny ślad 🤷‍♀️
A to moja kreska która była fałszem i to na pinku który „nigdy nie kłamie” 👿
Miałaś ogromnego pecha, u mnie naprawde za każdym razem, gdy był negatywny - biel vizira, a przy małej becie cień 😳
 
reklama
Do góry