reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
No to sam wynik insuliny, bez glukozy na czczo, też nic nie mówi za bardzo. Bada się to w parze... Może zanim zaczniesz łykać te metę to chociaż powtórz to badanie na czczo - glukoza, insulina i ewentualnie hemoglobina glikowana.
A druga sprawa, że metformina to nie jest cały sukces, bo to jeszcze na dietę trzeba uważać.
Dzięki za sugestię. Powtórzę w takim razie badanie i zrobie krzywa dodatkowo, bo nic innego mi nie zostało. Mój problem polega na tym, że ja jem raczej zdrowo. Dzisiaj przeanalizowałam swoje nawyki żywieniowe i dietę cukrzycowa i prawdę mówiąc nie wiem nawet co bym miała zmienić, bo zupelnie nieświadomie to co jem jest z niskim indeksem glikemicznym. Wagę mam w dolnej granicy normy BMI, sport, a w zasadzie jedna dyscyplinę uprawiam od 5 roku życia regularnie. Nigdy nie miałam problemu z waga, w rodzinie cukrzycy brak 🤷🏼‍♀️ Reszta wyników w normie, wysokie amh, owulacje regularne, książkowo raz z lewego, raz z prawego, a ciąży brak.

Już z sił odpadam, szlag mnie trafia..
 
No szukanie pracy po macierzyńskim to może być kłopot. Jak wraca się do tej, w której się miało umowę na stałe, to przełożeni wiedzą, że jest małe dziecko i mogą się zdarzyć chorobowe i takie tam, przez co często idą pracownikowi na rękę albo są po prostu wyrozumiali. Natomiast w nowej pracy może być różnie.

A co do tego "obowiązku przedłużenia umowy" to on chyba nie jest taki absolutny, w sensie chyba trzeba być w którymś tam tygodniu ciąży, żeby pracodawca był zobowiązany do przedłużenia umowy do dnia porodu 🤔

Ja bez umowy na stałe nie starałam się o dziecko.
Jak jesteś w 3 mce ciąży nie mogą już Cię zwolnić.
 
A po drugie jesli nawet nie udalo by mi się z cofnieciem wypowiedzenia na czas ciazy to nic się nie stanie. Dlatego napisalam ze to nie sa jakies wielkie problemy.
 
Heheheh takie nie jakieś bardzo ważne ale chodzi np. o to że w pracy wypowiedzieli mi umowę bo zostawiaja Ukraine. Do 10 wrzesnia jestem na wypowiedzeniu. Po 5 latach przydalo by się jeszcze podziekowanie od firmy za poszanowanie Polaka. Po drugie teściowa musi isc na operację nóg, ja pracujac nie mialabym jak się nią zajać chociaż troszkę. Chodzi głownie o gotowanię obiadow. Bo nie wyjdzie ze szpitala póki nie stanie na nogi. Wiec dzwigac nie bedę. A trzecia sprawa że mam juz 33 lata i boję się że to moze byc juz koncowka mojej plodnosci.
Chciałabym doczekać czasów, w których narodowość, kolor skory czy status społeczny przestanie definiować czlowieka..
Ale jak widac, jeszcze sporo wody musi upłynąć
 
reklama
Do góry