reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Mój jeszcze święcie wierzy, że może lepiej nie uprawiać często seksów po dniach płodnych, bo się boi, że może coś uszkodzić przy zagnieżdżaniu i nie pyknie :D Nie wiem, jakiego by musiał mieć, żeby aż tak wysoko namieszać:p
Ejj, to on myśli tak jak ksiądz Grzegorz Sroka, ten zielarz, jest taka troche śmieszna lista jego poglądów na płodność😁
 
reklama
Mój jeszcze święcie wierzy, że może lepiej nie uprawiać często seksów po dniach płodnych, bo się boi, że może coś uszkodzić przy zagnieżdżaniu i nie pyknie :D Nie wiem, jakiego by musiał mieć, żeby aż tak wysoko namieszać:p
W punkcie 15 to jest😆
 

Załączniki

  • Screenshot_20220903-081019_Chrome.jpg
    Screenshot_20220903-081019_Chrome.jpg
    343 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Punkt 13 trochę przeraża...
Mój stary musiał najpierw mieć przypominajkę z rozmnażania, bo miał wiedzę bardzo ograniczoną, więc to może stąd takie pomysły u niego...? Acz podoba mi się to, że pyta.
Jak ja poznalam mojego, jego wiedza ograniczala sie sie do tego, ze kobiety maja owulacje i okres. Musialam edukowac :D
 
Do góry