reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Podziwiam za wytrwałość, szczerze, naprawdę podziwiam za psychikę ❤️. Życzę Ci z całego serca zdrowego dzieciaczka ❤️❤️❤️.
Mi przykro czasami, że nie wróciło, nie mogę zajść, ale chyba wolę ta opcje niż to co Ty przeszłaś 😪zresztą wiele z Was przeszło pozamaciczne itd.
No niestety jest tu nas sporo z różnymi ciężkimi przejściami. 😢 Ciężkie jest to życie.
 
reklama
Nie robiłam w tym cyklu testów owulacyjnych ( chociaż w zeszłym tez nie bo mnie choróbsko złapało w płodne). W październiku będę testować bo sex wpada co 2 dni 🙈 Ale nie ma juz we mnie tego oczekiwania i odliczania jak kiedyś, chyba zaczynam akceptować sytuacje
owu według apki była wczoraj, bolało mnie tez najmocniej wtedy podbrzusze wiec w teorii dzisiaj 1dpo… zobaczymy co będzie :)
 
owu według apki była wczoraj, bolało mnie tez najmocniej wtedy podbrzusze wiec w teorii dzisiaj 1dpo… zobaczymy co będzie :)

Ja czekam na @ ma być za ok 3 dni, chociaż mam nadzieję że będzie wcześniej. I zaczynam październikowe starania, oby były owocne 🤞✊
Przez tamte miesiące każdy ból, skurcz powodowały u mnie podnietę bo na pewno się udało!!! I kończyło się niestety @ więc już w tym miesiącu jakoś się nie nastawiałam że się udało, i w październiku mam zamiar też na chłodno podejść do sprawy. Mam nadzieję że moja głowa i mózg będą ze mną współpracować 😏😏😏
 
A urodziłaś w terminie czy przed? Przepraszam, że tak wypytuje... Ale domyślam się co czułaś. Ja jak urodziłam 10.06. to przez 5 dni byłam w stresie jak mi lekarze nie chcieli do końca powiedzieć co się dzieje z moim dzieckiem. Choć kardiolodzy mowili ze w porzadku to lekarz prowadzący kręcił głową i ciągle chcial konsultacji z innymi kardiologami. Chyba z 3 badało go, i okazało się że nie mamy wady a infekcję. 🥺 Ale sam.. fakt ze lekarz szukał czegoś mimo zapewnienia przez innych, że to tylko infekcja.

Bardzo mi przykro. A można wiedzieć z jakiego powodu zmarł? Czy nie jesteś gotowa o tym pisać?
Urodził się w 41 tygodniu , poród sn . Synek bardzo dzielny bo poród trwal 22 godziny . U nas była ta mniej spotykana wersja serca jednokolorowego czyli hrhs- praktycznie brak prawej komory serca. Lekarze dawali nam duża nadzieję bo mówili że lewa komora ważniejsza no ale niestety ... Był bardzo dzielny i waleczny saturację miał prawie że idealna , lepsza niż ja teraz przy zapaleniu oskrzeli eh
 
Niestety właśnie często dzieci z zd mają jakieś wady serca.
Wiem, wiem. Mojej przyrodniej siostry córka się urodziła z zd. Biedna ma najgorszy stopień tej choroby. Nie dość, że nie jest samodzielna ani trochę nawet w zabawie to jeszcze choroby serca, wada słuchu, wzroku i jeszcze coś tam... No po prostu serce się kraja.
 
Urodził się w 41 tygodniu , poród sn . Synek bardzo dzielny bo poród trwal 22 godziny . U nas była ta mniej spotykana wersja serca jednokolorowego czyli hrhs- praktycznie brak prawej komory serca. Lekarze dawali nam duża nadzieję bo mówili że lewa komora ważniejsza no ale niestety ... Był bardzo dzielny i waleczny saturację miał prawie że idealna , lepsza niż ja teraz przy zapaleniu oskrzeli eh
Z tą lewą komorą jest prawda, ale no 🥺 życzę Ci dużo sił. Aniołeczek czuwa nad Tobą. Zawsze będzie w Twoim serduszku. Nawet nie mogę sobie wyobrazić co czujesz po stracie. 🥺

Co do zapalenia oskrzeli to ja wlasnie w poniedziałek ide do lekarza bo chyba też coś mam z oskrzelami... 🙄
 
Niestety właśnie często dzieci z zd mają jakieś wady serca.
Nas namawiali na amniopunkcje właśnie żeby wykluczyć zd ale nie zrobiłam , nie miało to dla mnie znaczenia . Najważniejsze było działanie podczas porodu i tuż po ze względu na wadę serca a jeżeli by wyszło coś jeszcze po tym to już i tak bym to przyjęła , chciałam aby przetrwał te operacje i był z nami , niestety wyszło inaczej
 
reklama
Z tą lewą komorą jest prawda, ale no 🥺 życzę Ci dużo sił. Aniołeczek czuwa nad Tobą. Zawsze będzie w Twoim serduszku. Nawet nie mogę sobie wyobrazić co czujesz po stracie. 🥺

Co do zapalenia oskrzeli to ja wlasnie w poniedziałek ide do lekarza bo chyba też coś mam z oskrzelami... 🙄
Dziękuję nie jest łatwo , gdyby nie 8 letni syn to bym chyba w psychiatryku wylądowała

Co do oskrzeli to dramat ale wchodzą leki na rozrzedzenie to mam nadzieję ze do owu wyzdrowieje i śluz będzie jak złoto ;)
 
Do góry