reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
To mi pewnie jeszcze wszystko się odezwie. Na razie to mam zmasakrowana lewą rękę bo nie mogły założyć wenflonu.

Ja miałam zmasakrowane obie ręce. Jak powiedziały, że można spróbować ze stopy to ... zemdlałam

Jak zajdziemy w październiku to kiedy będziemy rodzic? 😂😅

Wszystko zależy od owulacji, ale zakładając test 14dpo to termin po między 10 czerwca, a 10 lipca ;)
Mi z okresu wypada 30 czerwca i spoko, bo ja chce raka :p i na pewno urodzę 17 lipca xD już mówiłam
 
Ja miałam zmasakrowane obie ręce. Jak powiedziały, że można spróbować ze stopy to ... zemdlałam



Wszystko zależy od owulacji, ale zakładając test 14dpo to termin po między 10 czerwca, a 10 lipca ;)
Mi z okresu wypada 30 czerwca i spoko, bo ja chce raka :p i na pewno urodzę 17 lipca xD już mówiłam

Najwyżej jakoś się wymienimy 😂
 
Ja miałam zmasakrowane obie ręce. Jak powiedziały, że można spróbować ze stopy to ... zemdlałam



Wszystko zależy od owulacji, ale zakładając test 14dpo to termin po między 10 czerwca, a 10 lipca ;)
Mi z okresu wypada 30 czerwca i spoko, bo ja chce raka :p i na pewno urodzę 17 lipca xD już mówiłam

A czemu taka data 17 lipca? Urodziny? Rocznica ślubu? 🙂
 
Ja miałam zmasakrowane obie ręce. Jak powiedziały, że można spróbować ze stopy to ... zemdlałam



Wszystko zależy od owulacji, ale zakładając test 14dpo to termin po między 10 czerwca, a 10 lipca ;)
Mi z okresu wypada 30 czerwca i spoko, bo ja chce raka :p i na pewno urodzę 17 lipca xD już mówiłam

I pobierali ze stopy?😳😳😳😳😳
 
reklama
Do góry