reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Dziewczyny polećcie mi jakieś testy owu. Wszystkie oprócz home easy. Muszę zamówić za pobraniem żeby mąż nie wiedział bo wczoraj taka awantura wyszła o testy że brak słów ... Bawił się w lekarz co @Kejcik była. Bo ja się nakręcam i o to się nie udaje, wszystkie testy mi nożyczkami porozcinał i mam zakaz testowania. No ale bez jaj on chyba zwariował całkiem.
I muszę zamówić za pobraniem żeby czasem w historii przelewów nie znalazł.

Zamówiłam lh vitam miałam je kilka razy i były ok, i z tej samej firmy jakieś ciążowe na próbę. Dodatkowo małemu chusteczki nawilżane więc nie powinien się domyśleć że testy kupowałam.
Ja wiem że on nie chciał źle, i zniszczył testy w trosce o mnie. Ale ja nawet mu się nie zalilam że się nie udało tylko pytał czy robiłam test i mówię że tak ale negatywny wynik ale to nic i może w październiku się uda. Mówił że on nie chce testować, chce żeby było tak jak przy pierwszej ciąży. Wtedy byliśmy w lesie autem i tak jakoś nas naszło i jeden jedyny raz wtedy był seks bo na drugi dzień w delegacje wyjechał.
 
przy LUFie z tego co się orientuję to pęcherzyk pęka, ale nie uwalnia się oocyt dlatego wytwarzany jest normalnie progesteron
Samoistnie mi pecherzyki w ogóle nie rosną, tylko po stymulacji 🤷🏻‍♀️ Bez tego jest ich kilka ale nieduże, żadnego dominującego, dodatkowo bez ovi nie pęka nawet dominujacy.
 
Zamówiłam lh vitam miałam je kilka razy i były ok, i z tej samej firmy jakieś ciążowe na próbę. Dodatkowo małemu chusteczki nawilżane więc nie powinien się domyśleć że testy kupowałam.
Ja wiem że on nie chciał źle, i zniszczył testy w trosce o mnie. Ale ja nawet mu się nie zalilam że się nie udało tylko pytał czy robiłam test i mówię że tak ale negatywny wynik ale to nic i może w październiku się uda. Mówił że on nie chce testować, chce żeby było tak jak przy pierwszej ciąży. Wtedy byliśmy w lesie autem i tak jakoś nas naszło i jeden jedyny raz wtedy był seks bo na drugi dzień w delegacje wyjechał.
Każdy by tak chciał, niestety nieraz to tak nie działa. Chyba musicie pogadać bo jak na tym etapie już was ogarnia frustracja, to co będzie (tfu tfu) dalej?
 
Tak, w dniu operacji miałam tylko brązowy śluz a po wybudzeniu jakby ręką odjął, czysto na podpasce do dziś. Teraz obudził mnie ból brzucha i uczucie, że muszę zmienić podpaskę no i krew
Moze szyjka sie rozwierać i moze boleć i to nieziemsko, mąż chcial do szpitala mnie wieść, bo temperatura po 5 ibupromach spadła tak, ze termometr pokazywał mi bład. Ale tak musiało być, dziwię się, ze lekarze nie ostrzegają kobiet - ja bylam przerażona ale domysliłam się co się dzieje, a mąż był zly na lekarzy, ze o tym nie powiedzieli.
 
To mnie pocieszylas 😞
U mnie w tym cyklu przed owu nie było, także o ile się wgl wyrobilismy zeby byla jeszcze szansa to po owu
Hej Kwiatuszku! Przecież wiesz, że to loteria :)
I u Ciebie może być ciąża a u mnie nie:)

W ogóle wczoraj wieczorem ustaliliśmy, że gdyby teraz nie wyszło to w kolejnym cyklu musimy uprawiać seks z powagą, bo teraz jak się śmieję tuż po seksie to wszystko ze mnie wypływa 🤣🤣🤣 oczywiście ustalenia z przymrużeniem oka 😆
Ale się cieszę, że mąż dziś na służbie! Tydzień seksu dzień za dniem mnie umordował 😆
 
reklama
Do góry