reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Jak masz źródło to podrzuć bo pierwsze słyszę.
Z mojej wiedzy ciałko żółte jest podstawowym objawem owulacji i jeśli ono jest to owulacja była.
Niepęknięty pęcherz zmienia się po prostu w torbiel czynnościową i ona również może powodować niewielkie poziomu progesteronu.
Jeśli chodzi o wzrost proga przy niepękajacym pęcherzyku to dzieje się tak w przypadku zespołu LUF.
Też miałam na myśli luf ;)
 
Czekajcie bo ja jakoś falstart zaliczyłam, przez to, że siedzę chora w domu 😂 Dzisiaj jest 22.09 😂 @Idealnienieidealna to Ciebie miałam wywołać 😂
Właśnie miałam sama się wywoływać 😁 u mnie wczoraj horienmedical pozytywny, ale chyba fałszywie. Robiłam przed chwilą jakiś noname i biaaało 💔 Dzisiaj przyjdzie paczka z zapasem pinków, wiec sprawdzę jeszcze jutro rano 🤯
 
Ok ale wtedy nie ma ciałka żółtego chyba

Ja tę informację zapamiętałam po przeczytaniu tego artykułu, ale nie wykluczam, że pan doktor może się mylić
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-09-22-08-34-09-637_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-22-08-34-09-637_com.android.chrome.jpg
    428,2 KB · Wyświetleń: 41

Ja tę informację zapamiętałam po przeczytaniu tego artykułu, ale nie wykluczam, że pan doktor może się mylić
ciekawe 🤔 muszę poczytać
 
Atakuj! Zawsze lepiej o 1 raz za dużo niż za mało 🤺
Przyatakowałam wieczorem, rano odpuściłam... nie mam siły 😆 jeszcze jutro wieczorem możemy działać, choć nie wiem czy jest sens (chyba, że dla samego funu). Od wczorajszego popołudnia pobolewa mnie podbrzusze, pulsuje mi jajnik, jest śluz płodny...

A pro po pulsowania jajniki. Kiedyś pisałyście chyba, że owulki z lewego jajnika są słabsze niż z prawego. Serio tak jest? Bo mnie praktycznie zawsze boli lewy ;)
 
Przyatakowałam wieczorem, rano odpuściłam... nie mam siły 😆 jeszcze jutro wieczorem możemy działać, choć nie wiem czy jest sens (chyba, że dla samego funu). Od wczorajszego popołudnia pobolewa mnie podbrzusze, pulsuje mi jajnik, jest śluz płodny...

A pro po pulsowania jajniki. Kiedyś pisałyście chyba, że owulki z lewego jajnika są słabsze niż z prawego. Serio tak jest? Bo mnie praktycznie zawsze boli lewy ;)

Nie jest tak i jest to jakąś straszliwą bzdurą 😂😅 kto to wymyślił
 
reklama
Nie jest tak i jest to jakąś straszliwą bzdurą 😂😅 kto to wymyślił
Uffff!!!

Ja tę informację zapamiętałam po przeczytaniu tego artykułu, ale nie wykluczam, że pan doktor może się mylić
Fajny ten artykuł, poczytałam sobie na pocieszenie, że seks tuż po owu nie gwarantuje zapłodnienia.. także liczę na plemnik z wtorku (jeśli owu była wczoraj) albo wczorajsze (jeśli owu jest dzis) 😆
 
Do góry