reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Babyplan poprzednio wykrył mi betę która na drugi dzień była 15, więc to.moglo być jakieś 7 może? A kreska była taka spoko widoczna, nie jakis cień cienia 😁 ale jak nie było ciąży to były idealnie białe, nigdy żadnej fałszywej kreski
Mi wykrył ciążę przy becie 4,81 :) serio
Tak wygldal. Nie wiem jak to możliwe
 

Załączniki

  • 6A5B4D99-EA9C-45AF-9804-3298DC62F8E6.jpeg
    6A5B4D99-EA9C-45AF-9804-3298DC62F8E6.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 121
Babyplan poprzednio wykrył mi betę która na drugi dzień była 15, więc to.moglo być jakieś 7 może? A kreska była taka spoko widoczna, nie jakis cień cienia 😁 ale jak nie było ciąży to były idealnie białe, nigdy żadnej fałszywej kreski
A przy Becie 8,1 babyplan i doz płytkowy wyglądały tak:
Na pinku nic, po czasie cień cienia.
 

Załączniki

  • F99080BF-2874-4D2B-8BAA-6C379029F0B4.jpeg
    F99080BF-2874-4D2B-8BAA-6C379029F0B4.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 122
Ej, ale krzywe nie wykazują tylko IO.
Ja IO nie mam, wyszła za to lekka hipoglikemia reaktywna po tym drinie z glukozy.
Także takie gadanie, że na czczo jest spoko... No fajnie że jest ale to dalej nic nie mówi o tym co jest potem.
Dokładnie mi też wyszło, że mam lekką hipoglikemie reaktywną i hiperinsulinemie. Więc tekst lekarza, że nie bez sensu po co pani robi bo coś tam jest dla mnie irytujące.
 
Ej, ale krzywe nie wykazują tylko IO.
Ja IO nie mam, wyszła za to lekka hipoglikemia reaktywna po tym drinie z glukozy.
Także takie gadanie, że na czczo jest spoko... No fajnie że jest ale to dalej nic nie mówi o tym co jest potem.

Dokaladnie tak. Nie tylko IO wychodzi z ogtt
Tak się wymądrza trochę, że z ogtt w ogóle IO się nie diagnozuje 😋
IO diagnozuje się ze wskaźnika HOMA czyli stosunku glukozy do insuliny na czczo.
A po obciążeniu możemy zdiagnozować hiperinsulinemie :) czyli nadmiar insuliny we krwi. Ale tak potocznie na hiperinsulinemie mówi się IO
 
Mi kiedyś strumiowy pokazał kreskę, ale taką ledwo widoczną i szarą. I płytkowy w sumie też szaraka delikatnego. A teraz od razu róż...
Wybaczcie pytanie laika, ale mi nigdy nic nie wyszło i muszę wiedzieć :D Kolor kreski też ma znaczenie? Nie że po prostu sobie ona jest i mamy (w uproszczeniu) ciążę?
 
reklama
Do góry