reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Hejo to ja od tych moich nie widzialnych kresek, które tylko ja widziałam 😂 wiecie co powtórzyłam pinka i wyszła delikatna kreska. Szczerze powiedziawszy czekam rano na potwierdzenie i absoltnie nadal nie wierze, że to prawda 😂
Widzę szarą kreseczkę, ale u mnie pierwsze testy tak wyglądały, moze jutro ona będzie na zdjeciu lekko różowa? Czy na zywo jest różowa?
Ps wrzucę swoje pierwsze testy z kwietnia, gdy na zdjęciu wyglądały na testowe, ma drugi dzien był juz róż nie tylko na zywo ale do uchwycenia tel...
 

Załączniki

  • 20220902_121309.jpg
    20220902_121309.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 100
  • 20220902_121327.jpg
    20220902_121327.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 98
  • Screenshot_20220902-120922_Chrome.jpg
    Screenshot_20220902-120922_Chrome.jpg
    71,4 KB · Wyświetleń: 100
Widzę szarą kreseczkę, ale u mnie pierwsze testy tak wyglądały, moze jutro ona będzie na zdjeciu lekko różowa? Czy na zywo jest różowa?
Ps wrzucę swoje pierwsze testy z kwietnia, gdy na zdjęciu wyglądały na testowe, ma drugi dzien był juz róż nie tylko na zywo ale do uchwycenia tel...
Dokładnie mój test tak samo 9 dpo pokazywał ledwo cień cienia szarej kreski i to po 10 minutach od wykonania i dziś jestem w 14 tygodniu ciąży ☺️☺️ także szanse są 💪 trzymam kciuki!
 
Od wczoraj mnie niemal piecze prawy jajnik, a na owulakach jeszcze daleko do pozytywu. Teraz się zastanawiam, czy Testeo mnie wkręca czy znów sobie głowa szaleje czy może umieram :p Ech, cudowny czas starań...
 
reklama
Co do biustonoszy zgadzam się z Wami.
Również uwielbiam w nich chodzić na codzien, ale wg mnie im mniej koronek falbanek tym wygodniejsze ... Chociaż domyślam się że seksowne to to nie jest 😆😆😆
Ja się kiedyś wbijałam w te wszystkie pushupy i inne bajery, no bo przecież cyc się prezentować musi. Od ślubu szukam już tylko takich, co dobrze trzymają ciężkawe cycki, nie obchodzą mnie bajery wizualne :p
 
Do góry