reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Jest cień - masz możliwość iść dziś na betę?

Ja dalej nic nie widzę😅
Dlaczego w zasadzie nie poszlas na bete? 15 dpo albo nawet i 13 gdyby owu byla z 2 dni po piku to beta da Ci 100% odpowiedź.
A jak cykl może być rozjechany to warto dorzucić proga i do wieczora wiesz na czym stoisz
W czwartek mam urlop to przed wizytą u endokrynologa zrobię o ile @ nie przyjdzie . Kurde grupie to bo znowu mam nadzieję 😐
 

Załączniki

  • IMG_20220826_081243.jpg
    IMG_20220826_081243.jpg
    129,7 KB · Wyświetleń: 99
To już coś 😅 To jest mój test przy becie <0.1 z zeszłego miesiąca...

W ogóle mnie to nie dziwi 😂
Widziałam tyle duchów i kresek z 🍑 i u siebie i u dziewczyn, a ciąży nie było.
Póki co nutę zaufania mam już tylko do pinka strumieniowego chociaż podobno też zdarzały się oszustwa.
Dlatego jak ja widzę cokolwiek co wydaje się cienie to robię drugi test i jeśli dalej widzę to w ciągu 30 minut jestem na becie 😂 szkoda mi psychiki na to po tyłu latach
 
dziewczyny wpiszcie mi @ :)

W ogóle mnie to nie dziwi 😂
Widziałam tyle duchów i kresek z 🍑 i u siebie i u dziewczyn, a ciąży nie było.
Póki co nutę zaufania mam już tylko do pinka strumieniowego chociaż podobno też zdarzały się oszustwa.
Dlatego jak ja widzę cokolwiek co wydaje się cienie to robię drugi test i jeśli dalej widzę to w ciągu 30 minut jestem na becie 😂 szkoda mi psychiki na to po tyłu latach
Ja zrobiłam dokładnie to samo. W tym samym dniu wątpliwości rozwiane...


A to mój zapas na ten miesiąc 🔥
 

Załączniki

  • 16630616374895495079477144186534.jpg
    16630616374895495079477144186534.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry