reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

A dziękuje, jest coraz lepiej (fizycznie). Dostałam na trochę l4, wiec mam nadzieje, ze dojdę do siebie:) jutro jadę skontrolować betę. Wczoraj sikalam na test ciążowy i druga kreska pojawiła się po kilku sekundach, wiec jeszcze beta podejrzewam, ze wysoka. Za 2 tyg będę mieć wynik histopato, a z tym wynikiem już pójdę do gina ii zobaczymy jaki będzie miał dla nas plan 🤷‍♀️. Jak u Ciebie? Jest szansa w tym miesiącu na dwie kreski?
Oby miał genialny plan, szybki, łatwy i prosty do wdrożenia! Wszystkie trzymamy kciuki! 🥰🥰🥰🥰

Jak są seksy to zawsze jakaś szansa jest :D Acz nie nastawiam się w żadną stronę, bo to był trochę niespójny miesiąc.
 
reklama
Tak mnie dzisiaj kusiło, żeby zatestować i teraz żałuję, bo straciłam tylko Pinka 😅
10 dpo widać tylko biel..

Do wczoraj tak mnie cycki bolały, że już miałam mega nadzieję, dzisiaj już ich tak nie czuję :(
Ale nie poddaję się, w grudniu jak zaszłam miałam podobnie. Od owulki do szczytu proga cycki mega bolące, parę dni przerwy, a od pozytywnego testu, nawet mnie bolało pod jedną pachą :p W ten dzień miałam widoczny pierwszy cień.
 
Tak mnie dzisiaj kusiło, żeby zatestować i teraz żałuję, bo straciłam tylko Pinka 😅
10 dpo widać tylko biel..

Do wczoraj tak mnie cycki bolały, że już miałam mega nadzieję, dzisiaj już ich tak nie czuję :(
Ale nie poddaję się, w grudniu jak zaszłam miałam podobnie. Od owulki do szczytu proga cycki mega bolące, parę dni przerwy, a od pozytywnego testu, nawet mnie bolało pod jedną pachą :p W ten dzień miałam widoczny pierwszy cień.
widzę ze mamy zaznaczony ten sam dzień do testowania! 🤗Walczę z sobą od rana, by zrobić ten test i mam dokładnie takie same objawy 😆 w takim razie się wstrzymuje.. niech piątek będzie tym szczęśliwym ❤️
 
Ale mi się dzisiaj dłuży dzień.. Masakra! Betę dopiero jutro będą robić.. rzygać mi się dalej chce, w głowie mi się kręci, co chwilę przysypiam jakbym miała narkolepsję 🤣 do głowy dostaje od tego czekania.. i czytania w necie na temat CP, biochemicznej, a może jednak prawidłowej i tak w kółko 🤯
 
reklama
Ale mi się dzisiaj dłuży dzień.. Masakra! Betę dopiero jutro będą robić.. rzygać mi się dalej chce, w głowie mi się kręci, co chwilę przysypiam jakbym miała narkolepsję 🤣 do głowy dostaje od tego czekania.. i czytania w necie na temat CP, biochemicznej, a może jednak prawidłowej i tak w kółko 🤯
Co lekarze mowią? Jest szansa na pęcherzyk w macicy? Który to tydz?Jaki poziom ostatniej bety, życzę dużo cierpliwości, nie cierpię szpitali, nawet siedzenie w tel mnie nudzi w nim, ja zawsze wykorzystuje czas w szpitalu na szansę odpoczynku i wyspania się na zapas... wtedy nikt nie chce nic ode mnie, poza pielęgniarkami😂😜
 
Do góry