reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Tak w temacie emotek - podobno istnieje coś takiego jak bezalkoholowe wino, chyba w Lidlu. To brzmi jak coś winolubnych dla staraczek :D
ja kilka razy piłam i potwierdzam, że jest ok. Ogólnie teraz można już kupić prawie każdy bezalkoholowy trunek inspirowany prawdziwym 😅 tj. whisky lub gin ale tego jeszcze nie miałam okazji próbować i w sumie na razie chyba nie chcę 😂
 
ja kilka razy piłam i potwierdzam, że jest ok. Ogólnie teraz można już kupić prawie każdy bezalkoholowy trunek inspirowany prawdziwym 😅 tj. whisky lub gin ale tego jeszcze nie miałam okazji próbować i w sumie na razie chyba nie chcę 😂

Gin virgin z Lidla jest moim odkryciem.
Co prawda to woda z cukrem i aromatem jałowcowym😂 ale kosztuje 12,99, ma piękną butelkę którą wykorzystuje do swoich nalewek i z toniciem i lodem niczym nie odbiega od oryginalnego drinka. W dodatku cała butelka ma tylko 45 kalorii więc w połączeniu z tonic zero wspaniały rozkoszny trunek 😂🤤
 
Tak w temacie emotek - podobno istnieje coś takiego jak bezalkoholowe wino, chyba w Lidlu. To brzmi jak coś winolubnych dla staraczek :D
Piłam i nie smakowało mi.
Co prawda było z Rossmanna. Miało być białe wytrawne, a było to słodkie g….Blee.
Do dzisiaj stoi, musze to w końcu wylać.
Także nie mam zamiaru eksperymentować nawet z polecanym winem z Lidla. Nie cierpię słodkich trunków, a skoro już raz się sparzyłam, to nie zamierzam parzyć się dalej.

Także jak znowu zajdę, to wiem, że to nie dla mnie.
Za to piwko bezalko jest spoko, bo jest gorzkie.

Ponoć i wódkę bezalkoholową ktoś wymyślił 😂.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gin virgin z Lidla jest moim odkryciem.
Co prawda to woda z cukrem i aromatem jałowcowym😂 ale kosztuje 12,99, ma piękną butelkę którą wykorzystuje do swoich nalewek i z toniciem i lodem niczym nie odbiega od oryginalnego drinka. W dodatku cała butelka ma tylko 45 kalorii więc w połączeniu z tonic zero wspaniały rozkoszny trunek 😂🤤
O żeż! To mnie teraz zaintrygowałaś :D Gin jest pyszny z oranżadą czerwoną, goryczka i słodycz ciekawie się komponują.
 
Do góry