reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
W biedrze jest szampan. Z takim szampanem w ubiegłym roku na szczycie Śnieżki poinformowaliśmy rodzinkę o ciąży ☺️
ja mam zamiar takim szampanem uraczyć współpracowników, kiedy będę ich informować o ciąży… mam już szampana, kieliszki i pomysł na imprezkę… jeszcze TYLKO ciąży brakuje🥲
 
Ja chyba dziś
IMG_20220913_111816.jpg
zrezygnuje z tego wina , na innym teście też coś widzę 🤦‍♀️ chyba że atakuje mnie ostry cień mgły 👀😅
 
Piccolo i te Trele Morele pijemy z małżem co jakiś czas dla przyjemności, ale tylko brzoskwiniowe. Bije na głowę wszelkie soczki i oranżadki <3

Nas piccollo stoi w szafce od kilku msc i czeka i czeka i czeka aż pojawia się dwie kreski.
W 2020 roku w ten sposób świętowałam z mężem pozytywny test 😆 oczywiście wtedy też poczekał parę miesięcy aż się doczekał 🙂
W tym roku też się doczeka!!!! Albo w przyszłym 😆😆😆😆
 
Ja chyba dziśZobacz załącznik 1442829 zrezygnuje z tego wina , na innym teście też coś widzę 🤦‍♀️ chyba że atakuje mnie ostry cień mgły 👀😅

Ja dalej nic nie widzę😅
Dlaczego w zasadzie nie poszlas na bete? 15 dpo albo nawet i 13 gdyby owu byla z 2 dni po piku to beta da Ci 100% odpowiedź.
A jak cykl może być rozjechany to warto dorzucić proga i do wieczora wiesz na czym stoisz
 
reklama
Do góry