reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Mi się udało jak ślepej kurze.. co prawda na moje 181cm łóżko nieco za krótkie ale jestem sama na sali, mam kompa, tv, książki.. Jakoś daje radę.. Po prostu jestem niecierpliwa a tu potrzeba czasu i ***** nie wiadomo na co się szykować.. Bo oni sami nie wiedzą
Niestety- medycyna nie jest nauką ścisłą 😟 Trzymam kciuki za możliwie jak najlepsze rozwiązanie 💪
 
reklama
Mi się udało jak ślepej kurze.. co prawda na moje 181cm łóżko nieco za krótkie ale jestem sama na sali, mam kompa, tv, książki.. Jakoś daje radę.. Po prostu jestem niecierpliwa a tu potrzeba czasu i ***** nie wiadomo na co się szykować.. Bo oni sami nie wiedzą
Tak jak mowiłam zdiagnozowanie cp i potwierdzenie tego na 100% zeby lekarze mogli podjąć decyzję trwa, i przypomnij, który, masz tydz? U mnie podejrzanie się zrobiło w 5t+ kilka dni i nadal lekarz zakladał, ze moze owu się przesunęła i za tydzień będzie w macicy pęcherzyk, i niestety beta nagle wystrzelila w gorę i pęcherzyk pojawil się w jajniku. Życzę Ci żeby pęcherzyk znalazł się w macicy i zeby beta wystrzeliła.
 
Mi się udało jak ślepej kurze.. co prawda na moje 181cm łóżko nieco za krótkie ale jestem sama na sali, mam kompa, tv, książki.. Jakoś daje radę.. Po prostu jestem niecierpliwa a tu potrzeba czasu i ***** nie wiadomo na co się szykować.. Bo oni sami nie wiedzą

Właśnie to najgorsze... To że nic nie wiesz...
Ale przynajmniej masz pojedyncza sale 😆 nie musisz się użerać z nikim 😆😆😆
 
Drogie dziewczyny, oderwijcie się na chwilę od testowania, analiz temperatur, seksu, badań.
Przyszła pora na il spam piccolo solo con Italia (mały spam tylko z Włoch😛). Wzięliśmy wczoraj rowery i odkryliśmy coś takiego.
Pierdzielę @ i dziś biorę maskę, rurkę, tampony i wskakuję (zresztą jaja se robi, bo w 4 dc dalej jest obfita😏).

Pięknie!!! ❤️❤️❤️
Przyślij nam odrobinę ciepełka 🙂
 
reklama
Twój progesteron po przeliczeniu to trochę ponad 32 więc bardzo ładny.
Progesteron powyżej 25 z dużym prawdopodobieństwem wyklucza cp, ale niestety nawet progesteron 300 nie daje takiej pewności na 100%. Póki co nic nie wskazuje, że dzieje się cokolwiek nie tak 😁
Dziękuję za interpretacje. W poprzedniej ciąży miałam proga na poziomie 9 i musiałam brać luteinę. Więc teraz też spodziewałam się niskiego wyniku.

Dziewczyny uciekam na majówki. Powodzenia dla Was. Dotykam Was palcami, szczypię i uganiatam żeby się udało:*
 
Do góry