reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Kurczę ja nie wiem czy bym się zdecydowała ponownie na stymulację.. co prawda nie mam PCO ale miałam stymulację i złe na to reagowałam. Potem inny gin powiedział, ze wszystko wytwarzali mi się sztucznie i to tez nie jest dobre ( nie umiem tego tak dobrze opisać merytorycznie). Zobaczysz jak będzie po drożności. A masz juz termin ?
Skoro już nie dostałam się do doktora Paśnik poczekam na następna ture zapisów lub na fb jakaś dziewczyna może zwolni, mysle nad zrobieniem kilku badan które piszą dziewczyny na grupie ze miały na pierwszej wizycie np KIR
 
Nie sądzę ;-) Po prostu teraz nazywają się polonistkami z VII i VIII klasy ;-)

Do dziś mam jej wzrok przed oczami 😆😆😆 przerażał mnie 😱😱😱
Najlepsze że babka ma teraz 70 lat i uczy nadal ... aleee spojrzenie do tej pory ma zabójcze 🙄🙄🙄 widziałam ją niedawno ... I o dziwo pamięta dokładnie moje imię i nazwisko tzn panieńskie 😆😆😆 a minęło 15 lat jak ją widziałam ostatnio
 
Im beta wyższa tym bardziej chce mi się rzygać.. Dramat! Pozdrowienia z oddziału 🤣 ps. Fajny serial Detox na netflixie 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_20220912_220957.jpg
    IMG_20220912_220957.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 110
Ale jak sytuacja ogólnie? Wiadomo coś? 🤔
Pisałam wyżej "No ***** nijak haha! 2x dziennie USG nic a nic nie widać, już od wczoraj "było we mnie" 4 lekarzy haha sobota beta 269, wczoraj wieczorem 360, dziś rano 420.. No rośnie prawidlowo ale endometrium tylko 5mm, także mówi lekarz czekać i cierpliwości.. "
 
reklama
Mam badania z tsh, ale szału nie ma. Mam wizytę u endokrynolog 15.09 zobaczę co powie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220912_223341_com.google.android.apps.docs_edit_439494671438144.jpg
    Screenshot_20220912_223341_com.google.android.apps.docs_edit_439494671438144.jpg
    75,7 KB · Wyświetleń: 68
Do góry