reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Gryzaczek super,, ale kurcze 50 zł??! MAsakra!!!!!
Ja miałam przekuwane uszka jak miałam 7 lat! Trauma straszna. Tzn oczywiscie z biegiem czasu byłam szczęsliwa.. ale bolało mnie bardzo!
 
Ja przekuwalam jak bylam w LO i koszmarnie sie papralo, maz alergik to juz widze jak malej sie bedzie paprac i bolec. Nie chce tego dziecku fundowac dla ozdoby tylko i mojej pociechy. Niech sama sobie decyduje czy chce czy nie.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A te gryzaki ogladalam na allegro wlasnie. Rzeczywiscie urokliwe, ale dla mnie za drogo. Zauwazylam ze wiele sprzetow dla niemowlat jest cenowo bardzo wywindowane. Jak sie chce kupic cos stonowanego, niekrzykliwego w kolorach to ceny sa paskudnie wysokie

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nika ja tez chce sowę ;) to zawsze dają na tym feddo [emoji38][emoji6][emoji12]

Co do przekłucia uszu to jak pamiętacie Basia miała miesiąc temu. Sama zdecydowała i prosiła tak od marca:) a ze jej nie minęło to stwierdziłam ze jest gotowa;) obyło sie bez łez, uszka nawet nie opuchly, nie były czerwone, kolczyki ma z takim zapięciem ze nie wystaje ta igiełka jakby;) do tego pani mówiła ze kolczyk ma jakby ten trzonek grubszy dzieki czemu nie ma na przyszłość problemu z wsadzaniem kolczyków, bo po tych zwykłych metalowych mialy takie przypadki. Miała przekuwania ta metoda kolczykiem z plastiku medycznego http://blomdahl.pl/ i naprawdę polecam:) teraz jej sie ładnie kolczyki kręcą, nic jej nie ropialo naprawdę super, oba uszy na raz, ale Pani mówiła ze u takich rocznych lub mniejszych nie da rady obu razem bo dziecko ruchliwe itp, czasem nawet nie da sie jednego dnia;)

Ja osobiście nie lubię u takiego malucha biżuterii jak dla mnie do niczego to nie potrzebne, ale jak ktos lubi to ok nie mam z tym problemu bo po to mamy wolny kraj by każdy robił jak chciał;) ale kolczyki z blomdahl moge polecić i mysle czy Basi kolejnych od nich nie kupie wlasnie:)

Gryzak Cute. Ja mam po Basi z Haby super grzechotkę drewniana ale Basi jej nie dałam miałam jakoś wrażenie ze zaraz te koraliki drewniane staną jej w gardle [emoji33] jakby odpadły :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam przeklute jak miałam z 7 lat. Płacz był pamiętam do dziś. Po pierwszej dziurce chciałam uciec. I też się to papralo strasznie długo.

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
Ja przy kolczykach jestem na nie. Jak Zu bedzie chciała to jej przekłujemy, a póki co mnie to do szczęścia u niej nie potrzebne. No i jak sie planuje dziecko dać do żłobka to lepiej uszek nie przekłuwać, bo niektóre żłobki i tak każą ściągać.

Myślałam o tej sowie skip hop jak była na limango za 99zl i nie wzięłam. Nie mam co z bobovity zamawiać na feedo niestety.
Teraz chyba na spokojne będę najpierw szukać karuzelki. Może i tą sowe tanio gdzieś przyczaję.

Jestem w 37 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
A moze któraś z was by chciała dla dziewczynki karuzelkę "turystyczna" tiny love? Jest świetna, żal mi jej, tylko ze jest różowa i za nic nie pasuje mi do chłopca :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Milagros ona i tak nie przyda sie na sam początek, w domu mi nie zawadza wiec moze poczekać na Ciebie ;) tylko muszę jeszcze baterie wymienić sprawdzę czy na 100%dziala i dam znac :):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry