reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Emalka dlaczego akurat w Smyku [emoji35] wysłali uwaga wczoraj moja paczkę po dwóch interwencjach w BOK, mailu do zarządu i rzecznika prasowego, żenada a zamowienie z 29.10 [emoji15] ten sklep ma ze sobą problem, z Allegro rzeczy przychodzą na drugi dzien często;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hihi a ja właśnie zamówiłam ze smyka leżaczek Tiny Love, bo założyłam konto na męża i jeszcze 10% zniżki zrobiłam. Do tego pałąk Tiny Love leśni przyjaciele - z Zu sie obchodziłam, ale nie raz myślałam że coś takiego sie przyda. I dla Zu ciastolina i parę szmatek.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Mam huśtawke Papasan FP na prąd po Zu. Jest świetna, ale boje się, że ona bedzie mi się tam pchać i ją wykrzywi albo połamie. Świetny gadżet i myślę czy nie sprzedać.
No i wymyśliłam, że zamontuje do sypialni bramkę, żeby jak dzidek bedzie tam spał ona się nie pchała. W sumie nie chodzi mi tyle o hałas co o bezpieczeństwo, bo to nigdy nie wiadomo co strzeli do głowy.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Ja jak miałam kilka miesięcy to siostra strasza napoiła mnie sokiem i pozalewala wsio, mogłam sie zadławić na leżąco ale na szczęście żyje także tez bym uważała na starsze rodzeństwo bo czasami dzieci nie chcą zle ale tak wychodzi.

Skrzat jestem w szoku
Zamawiam. śpiworek ze smyka za pobraniem i 2 dni miałam go w domu.
Może przy liczebniejszych zamówieniach maja problem ?
 
Skrzat ja nie wiem, bo juz zamowilam i nie sprawdze, ale zadziałało mi na wszystko co miałam w koszyku, łącznie z rzeczami już na promocji.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
buahahahaha dziewczyny jestem mega happy :D
udało mi się dostać coś, na co zawsze chorowalam, ale szkoda mi było tylu pieniążków na kilka tygodni używania;)
A trafiłam na super okazje, wzięłam.. jest do odczyszczenia bo stało w garażu czy na strychu, ale to nie problem przecież :)
I najlepsze jest to, ile za to dałam...
chodzi o tego typu stojak kąpielowy Link do: KOMODA KĄPIELOWA ACQUA 553 firmy BREVI

.. dałam za mój, uwaga..
paczkę wafelków familijnych.
zaraz wam fotki wrzuce bo cieszę się jak wariat :D
 
1476781027-lgcpo3.jpeg


1476781034-stn2bc.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ivi ale Ci sie trafiła okazja. Super!
Jak moje dziecko ostatnio pokazało mi jak bedzie bujać brata w bujaczku to myślałam, ze go rozwali hehe. Jednsk trzeba bedzie mieć obydwoje non stop na oku.


Jestem w 35tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Do góry