reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Dziewczyny potrzebuje porady. Zimą na spacerach używacie/będziecie używać spiworkow czy kombinezonow?
U mnie zimą śniegu sporo, ale temperatury poniżej zera raczej nie spadają.
I tak się zastanawiam czy zainwestować w śpiworek porządny ( kombinezony mamy 2).
Może coś poradzicie? :)
 
reklama
Pietrusinska sama chciałabym to wiedzieć:/ czy jedno wyklucza drugie czy nie. Ja mam jeden kombinezon a nad śpiworkiem mysle, z drugiej strony nie wiem czy w jednym i drugim mi sie Młoda nie ugotuje:/ Mam zagwostke... taka jak Ty.

Ale jak u was łagodniejsze zimy temperaturowo to moze nie ma co przegrzewać? Ale głowy nie dam bo pierwsze dziecko miałam lipcowe... a zima potem jak miała pol roku to w gondoli kombinezon i kocyki ;) ale wiadomo noworodek to tez inaczej niz takie większe moze inne mamy doradza tez raz jeszcze chetnie posłucham :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pteruska jak koło 0 to sam kombinezon bym ubrała , w gondoli beda jeździć te basze dzieci teraz , jakis kocyk ewentualnie ze sobą i pewnie masz ta osłonkę jeszcze w gondoli w śpiworze jesCze gotów sie ugotować dziec


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Hm ja mam tak na poczatek taki misiowy spiworek ale z raczkami. Pozniej kombinezon gruby na 68 to mysle duzy bedzie do gondoli spiworek taki sredni nie welna tylko ocieplony to mysle ten spiworek a na 62 kupic misiowy konbinezon ale nie taki grubas zimowy.

Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
Maja mam ciepły śpiworek po synu ale jesli mam byc szczera to moze z raz go użyłam.
Ja raczej stawiam na zimowy kombinezon i do tego grubszy kocyk, bo jednak dziecko leży nieruchomo w wózku i łatwiej mu sie wyziębia. Kombinezon i śpiworek moze byc za duzo, chyba ze beda naprawdę spore mrozy. Ale jak jest bardzo zimno to z tak małym dzieckiem raczej sie nie wychodzi.


Jestem w 35tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ja mam trójkę zimowych, spacery były hardcorowe zawsze ;) do gondoli wózka wkładka "zimowa" (śpiwór), dziecko w ubranku ciepłym do kombinezonu, do śpiwora i jeszcze kocyki szły w ruch. Ale to był styczeń/luty, mrozy i masa śniegu. Ogólnie musiecie oceniać ale nie po policzkach czy rączkach, tylko karku - jesli dziecku będize ciepło, to karczek zostaje ciepły. Łapcie zawsze będą ciut chłodniejsze. Jeśli zimy nie są jakieś mega ostre, to pewnie wystarczy kombinezon i kocyk, ale ja "lubie" jak od spodu gondola ma też zabezpieczenie np w postaci tego śpiworka/wkładki do wózka..
 
Pterusińska, mam koleżankę w Norwegii i ona stosowała śpiworek z owczej wełny do gondoli, ale do śpiworka ubierała dziecko normalnie, jak w domu, bez kombinezonu.
Tez mam fajny, ciepły śpiworek i nie zamierzam do niego ubierać małej jeszcze w kombinezon, uważam, że albo jedno albo drugie. Plus ciepły kocyk oczywiście.
 
A co myślicie o czym takim lub takim zamiast grube spiworka? Ja kombinezon zimowy mam, cieplutki i taki zestaw plus jeszcze kocyk w razie w?

Zobacz ofertę: KOMPLET do WÓZKA poduszka 25x30 kocyk 50x75 MINKY
Link do: KOMPLET do WÓZKA poduszka 25x30 kocyk 50x75 MINKY

Zobacz ofertę: KOMPLET DO WÓZKA poduszka i kocyk DRESÓWKA MINKY
Link do: KOMPLET DO WÓZKA poduszka i kocyk DRESÓWKA MINKY

Zobacz ofertę: spiworek DO WÓZKA DWUKOLOROWY Z PODUSZKĄ_WZORY
Link do: spiworek DO WÓZKA DWUKOLOROWY Z PODUSZKĄ_WZORY


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na początku wsadze w kombinezon. Mam kocyk minky 75x100 więc położę go na dno pod tyłek a drugą połowa przykryje. Jak będzie bardzo zimno w styczniu czy lutym to wtedy coś kupię będą może wyprzedaże.

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
Do góry