reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Z ciekawości zobaczyłam ten gryzak panda cena kosmiczna prawie tyle co żyrafa [emoji32] ceny tych zabawek to jakiś dramat.[emoji35]

W sprawie mat to ten tropikalny las z fp pomimo że dotarł do nas niekompletny to nie podobał mi się bradzo jak to rozłożyłam, nie było to warte pełnej ceny 300zł. Na szczęście kiido kasę już oddało i nawet za koszt przesyłki :)
Ostatnio na fb pojawiła mi się fajna mata same zobaczcie:

jest tez wersja bardziej kolorowa:

Podoba mi się jeszcze ta: Link do: Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami 10754 :: Bright Starts

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emalka a wiesz gdzie ta czarno - czerwona mozna kupic.

My przy Basi mieliśmy karuzele po dwójce kuzynów miała chyba z 10 lat i miała od spodubtakie czarno-białe talerzyki na których wisiały zabawki, potem pożyczyłam jak bratanica juz nie przetrwała, ale w sumie miała dobre 10 lat prawie ;)

Matę edukacyjna z kolei miałam pożyczona od kuzynki, która ja kupowałam dla swojej chrześnicy była super bo całkiem spora, ale juz nie pamietam firmy.

Ja teraz kupowałam koleżance taki gryzak Zobacz ofertę: Skip Hop SOWA gryzak piłeczka OBAL sówka
Link do: Skip Hop SOWA gryzak piłeczka OBAL sówka pisała ze jest super i mała 4 miesiące go uwielbia. Jeden z kolejnych gadżetów do zazyczenia na gwiazdkę lub odwiedziny;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a któraś z Was upolowała coś takiego w miarę przystępnej cenie? 50 zł.... za taki gryzaczek to trochę dużo...
 

Załączniki

  • aaaaaaaaa.jpg
    aaaaaaaaa.jpg
    639,1 KB · Wyświetleń: 80
Basieńka - gryzaczek śliczny, ale masakrycznie drogi :D i .. nie kupiłabym go za taka cenę ;)

Keejti - moje córy miały przekłuwane uszy na pierwsze urodzinki. Znaczy ze starsza sie udało, młodsza musiała poczekać az wyzdrowieje i przesunęło sie sporo. Roczne dziecko ma juz odpowiednio wykształcone małżowiny a do tego nic nie rozumie wiec sie nie boi. Ale wiem ze zdania są mocno podzielone w temacie "ozdabiania" dzieci wiec.. każdy musi zdecydować sam. Sugeruje tylko odczekać i uzyskać zgodę lekarza na przeklucie uszu, bo zbyt wczesne moze oszpecić (uszka rosną i potem dziurki mogą okazać sie krzywo zrobione)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Tak tak, wlasnie mi sie bardzo podoba akurat u dziewczynek a maz jest na nie i tak sobie wczoraj rozmawialismy. Heheh gdybym wyskoczyla z pomyslem przeklucia u Julka to by sie chyba zalamal ;)

Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
Piękny ten gryzak. Zawsze można słonia zdjąć z tego co widzę i smoczek założyć i przypinac jak smoczek będzie w użyciu.

Ja nie przebije uszu. Będzie kiedyś chciała proszę bardzo.

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
reklama
Tez mam tropikalna wyspę. Teraz jeszcze będziemy mieć sowę ze skip hop do leżenia na brzuszku, bo zrobiłam zakupy z bobovita na feedo za 200 zł i dali w prezencie.


1476695747-rh30ur.jpeg


A jeszcze apropo materacy - znalezione na fb:
1476695957-2kxzuk.jpeg


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Do góry